تحریم های جدید ایران علیه ناقضان حقوق بشر غربی

گروه سیاسی رجانیوز: ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه، اقدامات اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس در خصوص اعمال تحریم ها علیه تعدادی از اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را به شدت محکوم کرد.

من گزارش میدم رجانیوز; سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: اقدام اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس نشانه ناتوانی ذهنی آنها در درک درست واقعیات ایران و سردرگمی آنها در قبال اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

کنعانی همچنین تحریم های اخیر اروپا و انگلیس علیه برخی از اعضای شورای اسلامی، مقامات قضایی، نظامی، انتظامی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را نشانه یاس، ناامیدی و خشم آنها از شکست مفتضحانه اخیر می داند. ایجاد بی‌ثباتی در ایران با وجود تلاش‌ها و هزینه‌های شدید، افزود: البته آنها به خوبی می‌دانند که تحریم‌ها تأثیری بر عزم ملت ایران برای مقابله با دخالت‌ها و توطئه‌های خارجی نخواهد داشت.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران این حق را برای خود محفوظ می دارد که در برابر این گونه سیاست های شکست خورده مقابله به مثل کند و به زودی فهرست تحریم های جدید علیه ناقضان حقوق بشر و مروج تروریسم در اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا را اعلام خواهد کرد. انگلستان.

  اینفوگرافیک/ تعداد پناهندگان در بزرگترین جنگ های قرن گذشته

دیدگاهتان را بنویسید