تحریم ها و تروریسم اقتصادی در تلویزیون

گروه فرهنگی – رجانیوز: سریال «تمام رخ» به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری به زودی از شبکه سه سیما پخش می شود.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال «تام روش» به سفارش مرکز سیما فیلم به موضوع تحریم و تروریسم اقتصادی می پردازد.

این سریال توسط حسین تراب نژاد در 30 قسمت نوشته شده است.

«تام رخ» بحث خانواده و افراد را با شخصیت متزلزل نشان می دهد. می توان آنها را آموزش داد و می توان آنها را فریب داد. طمع پول زیاد در نبود امنیت و محبت در خانواده، انسان را به خیانت و حتی خیانت وا می دارد.

گویا در «تام رخ» به این مسائل اشاره شده است. مسائلی که گاهی باعث می شود افراد کلاهبردار سایت های شرط بندی را آلوده کنند. زندگی شخصیت های این سریال به خصوص شخصیت های محوری داستان به طور عادی و طبیعی پیش می رود تا جایی که برای بدست آوردن پول بیشتر، مسیر اشتباه را بر مسیر درست انتخاب می کنند. تا مرز خیانت و خیانت قدم می زنند اما دل داغ خانواده مانع از رسیدن آنها به آخر خط می شود.

رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدک گویا، مهدی سلوکی، بهزاد هدویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، ماهوش صبرکن و وحید نافر در این سریال بازی می‌کنند.

  ادعای نادرست قیمت مرغ را باور نکنید

دیدگاهتان را بنویسید