تحقیر وزیر صمت در حوزه خودرو

به گزارش سرمقاله ای، در 31 آبان 1400، یک ماه پس از اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی، سیدرضا فاطمی امین وزیر صمت با نوشتن مطلبی در صفحه شخصی خود قول زیبایی داد و نوشت:

«سال آینده تولید خودرو به قدری افزایش می یابد که نیازی به قرعه کشی نیست.

برنامه ریزی تفصیلی بر اساس 9 برنامه در صنعت خودروسازی تدوین شده است و به تدریج به سمت کاهش قیمت ها پیش خواهیم رفت و این امر تا پایان سال محقق خواهد شد.

13602 خبر اولیه

حالا بعد از 9 ماه وعده های جذاب و سیدرضا فاطمی امین نماینده مجلس، نگاهی به وعده های وزیر خواهیم داشت.

اولین وعده وزیر که گفت: سال آینده تولید خودرو به قدری بالا می رود که نیازی به قرعه کشی نیست، در این راستا وزارت صمت قرعه کشی را از خودروسازان گرفت و با ایجاد سامانه یکپارچه فروش. خودروها مسئولیت قرعه کشی را بر عهده خواهند داشت. و اولین قرعه کشی با حرف و حدیث های زیادی همراه بود که همه از آن آگاه هستند و به این ترتیب قانون تحقیرآمیزی ایجاد کرد که افرادی که زمانی به راحتی می توانستند از خودروسازان خودرو بخرند تا برنده شوند به هزاران گونه نیاز دارند. اسرار و نیازهای قرعه کشی؛ فیلم بعدی تحقیر وزارت صمت است.

اگرچه این قرعه‌کشی با راه‌حل‌های بهتر و زودتر حذف می‌شد، اما تاکنون عملکرد خوبی نداشته‌اند و تفاوت قیمت‌ها به وضوح مزایایی دارد.

یکی دیگر از وعده های وزیر کاهش قیمت ها بود که باید تا پایان سال محقق می شد، چیزی که تاکنون محقق نشده بود و حتما با مردم شوخی می کرد.

  اطلاعیه مهم سازمان برای مسائل مالیاتی کشور

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید