تدوین گواهی سلامت مدارس

در همین راستا چک لیستی در بازدیدهای انجام شده برای بحث در مورد فاصله گذاری اجتماعی و سایر موارد در حوزه زیرساخت مدارس تهیه شد که با رفع نواقص مدارس به صورت ترکیبی بازگشایی می شود.

به گزارش رجانیوس به نقل از خبرگزاری دانشجو، علیرضا زالی در برنامه طبیب با تبریک به شهروندان تهرانی که از نظر واکسیناسیون جزو رتبه های اول کشور بودند، گفت: در کشور با این واکسیناسیون وضعیت خوبی داریم. اقبال عاقلانه شهروندان «خوشبختانه در حال حاضر 82 درصد نوبت اول و 66 درصد نوبت دوم توسط شهروندان استان تهران تزریق شده است و در مجموع 17 میلیون و 200 هزار واکسن تزریق شده است که از این تعداد واکسن انجام شده است. 9 میلیون و 800 هزار با دوز اول همراه است و 7 میلیون و 900 هزار دوز آن متعلق به دوز دوم است.

وی ادامه داد: همچنین در تهران نوبت سوم برای کادر درمانی و خدمات درمانی و افراد بالای 65 سال آغاز شده که تاکنون 145 هزار نفر در تهران نوبت سوم را مصرف کرده اند.

وی گفت: خدا را شکر عرضه واکسن های ما بیش از نیاز است. این حداقل 85 درصد از جمعیت است. اگر همچنان با سویه کلاسیک مواجه هستیم، واکسیناسیون 70 درصد جمعیت کافی است، اما اکنون 85 درصد جمعیت باید واکسینه شوند که البته دور از دسترس نیست.

هال با تاکید بر اینکه ستاد ملی کرونا در نظر دارد یک سری محدودیت های اجتماعی و شهروندی برای افرادی که واکسینه نشده اند در نظر بگیرد، افزود: یکی از این محدودیت ها این است که اگر این افراد بخواهند خدماتی دریافت کنند یا از شرایط دور از یکی استفاده کنند. باید هفته ای دو بار آزمایش بدهید که بسیار سخت است و واکسن زدن منطقی تر و ارزان تر است.

  سیف به 10 سال و اراکچی به هشت سال زندان محکوم شدند / احکام قطعی و لازم الاجرا

وی همچنین درباره بازگشایی کارگاه های ورزشی توضیح داد: با توجه به افزایش دامنه واکسیناسیون، یکی از برنامه های موجود، از سرگیری فعالیت های اجتماعی است که منوط به ارائه کارت واکسیناسیون است، بنابراین آتلیه ها باید ظرفیت کمتری داشته باشند و فاصله اجتماعی: «با ساعات کمتری برای بازگشایی، با این روند می‌توانیم با رعایت دقیق قوانین، حضور مردم در ورزشگاه‌ها را رصد کنیم.

رئیس ستاد مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران درباره بازگشایی مدارس نیز گفت: بحث های لازم در ستاد کشوری انجام شد و خوشبختانه توانستیم افراد 12 تا 18 ساله را واکسینه کنیم و در این گروه 69 درصد افراد واکسینه شده اند. تا کنون این تعداد روز به روز در حال افزایش است، همچنین طی اقدامی که با آموزش و پرورش استان تهران انجام می دهیم برای هر مدرسه گواهی سلامت تهیه می شود که در این راستا بیش از سه هزار و 400 مدرسه مورد بازدید مشترک قرار گرفتند. همکاران تیم در حوزه بهداشت و درمان.

زالی افزود: در این راستا چک لیستی در خصوص فاصله گذاری اجتماعی و سایر موارد در حوزه زیرساخت مدارس تهیه شده است و همکاران در آموزش و پرورش نیز در تلاش برای رفع موانع و نواقص هستند که پس از آن بازگشایی مدارس صورت می گیرد. طبیعی است. «این کار به صورت شخصی و ترکیبی انجام خواهد شد.

در ادامه برنامه، این جراح و متخصص مغز و اعصاب به حوزه تخصصی خود اشاره کرد و به تشریح موضوع تنگی کانال نخاعی پرداخت و گفت: تنگی کانال نخاعی یک بیماری فرسایشی، مزمن و پیشرونده است که به دلیل آرتروز و فرسایش و از همه مهمتر مشکل ما ایجاد می شود. مربوط به سن، ژنتیک، الگو و سبک زندگی، فعالیت حرفه ای، هیکل ضعیف، فعالیت بدنی ضعیف، ضعف پیشرفته عضلات شکم و پشت و مهمتر از همه فشار وارده به ستون فقرات در عدم آمادگی بدن است. .

  آخرین آمار تاج در ایران ؛ 181 نفر دیگر جان باختند

وی در پایان افزود: البته اضافه وزن یکی از علل اصلی کمردرد است که به طور همزمان باعث تشدید درد دیسک ناشی از دیسک، تشدید تنگی کانال و تشدید کمردرد ناشی از ساییدگی لگن و زانو می شود. مفاصل و پارگی پا کمک می کند، بیماری زمانی لازم است که دردی که ایجاد می کند زندگی روزمره فرد را مختل کند، در واقع افرادی که علائم عصبی در پاها دارند یا ضعف در پاها دارند و همچنین در ادرار کردن و مدفوع مشکل دارند. دریافته اند که نیاز به جراحی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید