تساوی ولز و آمریکا، دو هم تیمی ایران در بازی رفت بهترین نتیجه برای تیم ملی بود.

گروه ورزشی رجانیوز: دومین بازی گروه B جام جهانی بین انگلیس و ولز برگزار شد. این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

من گزارش میدم رجانیوز; در دومین روز از جام جهانی 2022 قطر، آمریکا در ورزشگاه احمد بن علی الریان قطر به مصاف ولز رفت. این دیدار از گروه B امشب (دوشنبه 30 آبان ماه) از ساعت 22:30 با سوت عبدالرحمن الجاسم داور قطری آغاز شد.

گرگ برهالتر سرمربی تیم ملی آمریکا اسامی بازیکنان اصلی این تیم در اولین بازی این تیم مقابل ولز در جام جهانی را اعلام کرد. بر این اساس، مت ترنر (دروازه بان)، سرجیو دست، واکرز زیمرمن، تایلر آدامز، آنتونی رابینسون، یونس موزس، وستون مک‌کنی، کریستین پولیسیچ، تیم ریم، تیموتی وه و جاش سرجنت یازده نفر ابتدایی ایالات متحده آمریکا برای دیدار مقابل ولز هستند.

ترکیب تیم ملی ولز برای اولین بازی تیم جام جهانی 2022 مقابل آمریکا نیز مشخص شد. هنسی (دروازه بان)، مفام، رودن، بن دیویس، رابرتز، نکو ویلیامز، جردن آمپادو، آرون رمزی، دنیل جیمز، هری ویلسون و گرت بیل همگی در اولین بازی خود در جام جهانی برای ولز شروع می کنند. .

نیمه اول

در دقیقه 9 تیموتی وه با یک حرکت تند از سمت راست توپ را به سمت دروازه فرستاد که تقریباً جو رودن را برای اولین گل جام آماده کرد، اما واکنش هنسی مانع از وقوع این اتفاق شد.

در دقیقه 11 داور قطری پس از یک خطای خشن به سرجینو دست بازیکن تیم آمریکایی میلان کارت زرد نشان داد.

در دقیقه 13، وستون مککنی، هافبک معروف آمریکایی از پشت به بازیکن ولزی تکل زد که داور خیلی سریع وارد زمین شد و او را با کارت زرد جریمه کرد.

  رئیس پایگاه اطلاع رسانی راجا پارلمان اروپا درگذشت

توپ برگشت توسط سارجنت از سمت چپ ارسال شد اما هنسی باز هم ضربه سر آمریکایی را مهار کرد.

در دقیقه 15 ضربه خطرناک امپادو به فاصله کمی از دروازه ترنر به بیرون رفت.

در دقیقه 36 تیموتی اوئجا با پاس کریستین پولیشیچ گل اول این بازی و آمریکا را به ثمر رساند.

نیمه دوم

آمریکایی ها بازی را در نیمه دوم آغاز کردند. ولزی ها برای رسیدن به دروازه، حملات نیمه نیمه ای را روی دروازه آمریکا ترتیب دادند، اما هیچ یک تهدید جدی نداشت.

در دقیقه 64 ولزی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که بن دیویس با ضربه سر توپ را به سمت دروازه آمریکا فرستاد اما ترنر با واکنشی زیبا مانع از گلزنی ولزی ها شد.

در دقیقه 65 کرنر اول ولزی را مور به سمت دروازه ترنر زد که با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

مصدومیت یونس موسی در دقیقه 73 و تعویض او از نکات مهم این دیدار بود.

گرت بیل در دقیقه 80 با خطا در محوطه جریمه متوقف شد و در نهایت تیمش را به تساوی کشاند. بیل در آن بازی چهل و یکمین گل خود را برای ولز به ثمر رساند.

در دقیقه 89 برنان جانسون با مت ترنر تک به تک شد اما ضربه جانسون از یک کرنر داخلی به راحتی توسط ترنر مهار شد.

سرخیو دست، وستون مک‌کنی، تیم ریم و کلاین آکوستا از آمریکا و گرت بیل و کریس مفام از ولز نیز در آن مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

  اعلام اهداف مرحله دوم عملیات ویژه روسیه در اوکراین

در نهایت دیدار آمریکا و ولز با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و یاران ایران به تساوی رضایت دادند.

اهداف بازی:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید