تست: تقسیم بندی و اختلاف در تیم ملی دروغ است/ سریع کار کردم و فشاری روی من نبود

گروه ورزشی _ رجانیوز: مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی درباره جدیدترین رسوایی ها منتشر کرد.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان که در دیدار مقابل سنگال گلزنی کرد و منجر به مساوی شدن نتیجه این دیدار شد، به تشریح مشکلات پیش آمده در روزهای پایانی پس از آن پرداخت. نشریه از تاریخچه او به شرح زیر است:

با پایان یافتن اردوی تیم ملی در اتریش، چند نکته را باید با شما مردم خوبم در میان بگذارم. اول، قسم می خورم که هیچ فشاری بر من برای ارسال یا حذف یک داستان وجود نداشته است.

هم نوشتن و هم حذفش تصمیماتی بود که خودم گرفتم. هیچ اجباری وجود ندارد و هرکس چیزی غیر از این بگوید یا بنویسد به دنبال سوء استفاده است و این درست نیست.

در تیم ملی تقسیم بندی وجود ندارد. ما همه اعضای یک خانواده هستیم و برخی از افراد محتوای تخیلی نوشتند که ما را از هم جدا کرد تا داستان بنویسیم در حالی که هیچ کس نمی دانست که من می خواهم داستان بنویسم.

کسانی که این دروغ ها را برای حاشیه سازی تیم ملی نوشتند به خدا می سپارم. با صلاحدید کادر فنی به دلیل مصدومیت جزئی حتی یک فعالیت تمرین نکرده ام و باز هم به دروغ به من گفتند غیبت کرده ام.

باید از بازیکنان تیم ملی هم عذرخواهی کنم. چون کار عجولانه من باعث عصبانیت دوستان عزیزم شد و برخی از کاربران به تیم ملی توهین کردند که اصلا منصفانه نبود و تقصیر من بود. در این زمینه خودم را مقصر می دانم و در مقابل همه ملی پوشان و کادرفنی شرمنده هستم که نظم و آرامش را در تیم بر هم زدم.

  سامانه ثبت نام غیرحضوری در بورس راه اندازی شد

خدا را شکر مقابل دو تیم از بهترین های جهان نتایج بسیار خوبی کسب کرده ایم و همه تلاش خود را برای شادی و رضایت مردم در جام جهانی انجام می دهیم.

همه بازیکنان جان خود را برای جام جهانی برای شادی هر یک از شما خواهند داد.”

به گزارش فارس، ماجرای سردار آزمون در شرایطی منتشر شد که برخی شبکه های ضد انقلاب از جمله شبکه اینترنشنال عربستان بارها موضوع اختلاف و برخورد دوگانه در تیم ملی را مطرح کردند.

14010706000154 Test NewPhotoFree خبر اولیه

دیدگاهتان را بنویسید