تصمیمات خطرناک وزارت صمت برای واردات خودرو و تبریک به ایرانی ها از زباله های هندی!

13312 خبر اولیه

به گفته وزارت صمت، تصمیمات خطرناکی برای واردات خودرو در حال اتخاذ است که در صورت نهایی شدن، فاجعه به بار می آورد و وضعیتی به مراتب بدتر از وضعیت فعلی را به عنوان سابقه بد در بازار خودرو رقم می زند.

بر اساس برنامه وزارت صمت که با تصمیمات غیرموجه به سرپرستی فاطمی امین و منوچهر منطقی به وزارتخانه تبدیل شده است، واردات خودروهای مدل تا سقف 10 هزار دلار (در صورت وجود چنین مدل هایی در خارج از کشور) مشمول 10 درصد می شود. تعرفه مدل های تا 20000 دلار تعرفه های بیشتری اعمال می کنند.

طبق قانون، نرخ تعرفه خودروهای وارداتی بر اساس ماده یک آیین نامه صادرات و واردات توسط کمیسیون تعیین می شود و رئیس کمیسیون بر عهده وزیر صمت است که می تواند جایگزین سنت رایج در دوران نعمت زاده شود. برنگشت! اعلام شد.

آیا وزارت صنعت، معدن و تجارت در مواضع وزارت صمت در بازار خودرو کشور که در زمان آیت الله رئیسی باعث خشم مردم می شود، مانند دوران اعتدال تصمیم می گیرد؟

در صورت نهایی شدن طرح وزارت صمت، شاهد ورود زباله های هندی خواهیم بود که در برخی مدل ها کمتر از 10 هزار دلار قیمت دارند و در بیشتر موارد فاقد ستاره ایمنی و کیفیت هستند. این آشغال ها تنها تفاله هایی هستند که می توانند پس از 3 دهه حکومت بر بازار خودروی ایران، تفاله های فرانسوی را سفید کنند!

پایان /

  تشدید مبارزه مسکو در برابر دلار و یورو

دیدگاهتان را بنویسید