تعداد دانشجویان گرسنه در انگلیس رو به افزایش است

گروه بین الملل – رجانیوز: تحقیقات یک موسسه خیریه آموزشی نشان می دهد که تعداد دانش آموزانی در انگلیس که واجد شرایط ناهار رایگان مدرسه هستند و نمی توانند غذای خود را تهیه کنند در حال افزایش است.

من گزارش میدم رجانیوز بر اساس تحقیقات Sutton Trust که در روز جمعه منتشر شد، بیش از نیمی از معلمان در انگلیس می گویند که تعداد دانش آموزان واجد شرایط برای ناهار رایگان مدرسه نمی توانند وعده های غذایی خود را تهیه کنند. ، افزایش می یابد.

نظرسنجی این سازمان نشان داد که 52 درصد از مدیران مدارس دولتی شاهد افزایش تعداد این دانش آموزان در ترم پاییز بوده اند، در حالی که این رقم در مدارس محروم 59 درصد است.

بیش از نیمی (54٪) از معلمان مدارس دولتی که در نظرسنجی Sutton Trust شرکت کردند، گفتند که کودکان بیشتری نسبت به گذشته بدون لباس مناسب به مدرسه می آیند.

بر اساس این گزارش 74 درصد از این معلمان نیز به افزایش تعداد دانش آموزان خسته یا ناتوان در حین کلاس اشاره کرده اند.

این مطالعه که بیش از 6200 معلم در مدارس سراسر انگلیس را مورد نظرسنجی قرار داد، همچنین نشان داد که 38 درصد از پاسخ‌دهندگان متوجه افزایش دانش‌آموزانی شده‌اند که گرسنه به مدرسه می‌آیند، در حالی که 17 درصد از معلمان متوجه افزایش تعداد خانواده‌هایی شده‌اند که درخواست ارجاع می‌دهند. بانک های مواد غذایی افزایش می یابد در بین محروم ترین مدارس این رقم به ترتیب 56 درصد و 27 درصد است.

در طول سال گذشته، بریتانیا با بحران هزینه زندگی و افزایش قیمت انرژی در نتیجه همه‌گیری ویروس کرونا دست و پنجه نرم کرده است که با تحریم‌های روسیه و کاهش عرضه انرژی روسیه به اروپا تشدید شده است.

  دولت توجه ویژه ای به تقویت بخش گردشگری دارد

هزینه های مصرف کننده در سال گذشته به طور پیوسته کاهش یافته است و خانوارها را مجبور به کاهش مخارج در هر مرحله کرده است. تورم سالانه در بریتانیا در ماه اکتبر به 11.1 درصد رسید که بالاترین سطح در 40 سال گذشته است.

ماه گذشته، بانک مرکزی انگلیس بزرگترین افزایش نرخ بهره بانکی در بیش از سه دهه اخیر را اعلام کرد.

در اقدامی برای مهار تورم، نرخ بهره کلیدی با سه چهارم درصد افزایش به 3 درصد رسید که بالاترین میزان از نوامبر 2008 بود.

رگولاتور بانکی بریتانیا همچنین یک رکود “طولانی” را برای اقتصاد بریتانیا پیش بینی کرد که به گفته بانک می تواند طولانی ترین رکود در تاریخ مدرن باشد و تا سال 2024 هیچ بهبودی نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید