تعداد شهدای حادثه تروریستی اصفهان به 3 نفر رسید/ «ترور» راهبرد جدید براندازان برای ناامن کردن کشور است.

گروه سیاسی رجانیوز: اسماعیل چراغی به دلیل شدت جراحات ناشی از حادثه تروریستی شب گذشته در شهر اصفهان جان باخت.

در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان آمده است: سرهنگ اسماعیل چراغی از ماموران یگان ویژه جان برکف نیروی انتظامی استان اصفهان که در حادثه تروریستی شب گذشته در شهر اصفهان علی رغم مجروح شدن. با تلاش پزشکان ساعاتی پیش وی به شدت مجروح شد و اظهارات شاهدان به دست آمد.

در این پیام ضمن تسلیت شهادت این مدافع امنیت به خانواده داغدارش، مردم شهید پرور و همیشه حاضر در صحنه و همکاران وی رشید و سلحشور در شعبه ویژه فرجا، مراسم تشییع و خاکسپاری اعلام شده است. این شهید گرانقدر متعاقبا اعلام خواهد شد.

در پایان این اطلاعیه، ویژگی های اخلاقی و خدمات شایسته سرهنگ شرقی در ماموریت تامین امنیت زائران اربعین حسینی امسال در مرز شلمچه، خدمت رسانی به مردم در مواقع بحرانی از جمله سیل، زلزله، و شیوع ویروس کرونا و ارسال بسته های معیشتی به خانواده های آسیب دیده و فعالیت های جهادی در راستای حفظ امنیت مردم اشاره شد و گفت: شهادت این پلیس نشان داد که نیروهای امنیتی با قدرت در صحنه ایستاده و همواره از آنان محافظت می کنند. سینه برای محافظت از مردم

به غیر از سرهنگ چراغی، دو تن دیگر از نیروهای امنیتی اصفهان به نام های محمدحسین کریمی و محسن حمیدی در حادثه تروریستی شب گذشته در ملک شهر اصفهان به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

  اتحاد آلمان و فرانسه علیه روسیه

دیدگاهتان را بنویسید