تعمیر اجاق گاز رومیزی با ضمانت 100% از استادکار

در دنیای امروز و با تحولات کنونی، اجاق گاز جزء جدایی ناپذیر زندگی ما شده است. اگر یک روز کارشان سخت شود، حتی یک فنجان چای هم نمی توانند بنوشند. پس باید بهترین مرکز تعمیر اجاق گاز را برای تعمیر اجاق گاز انتخاب کنید. اگر اجاق گاز شما نیز نیاز به تعمیر دارد؛ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چرا تعمیر اجاق گاز مهم است؟

images 1658819617 خبر اولیه

تعداد کمی از مردم در دنیای مدرن بدون اجاق گاز هستند. با آگاهی از لوازم خانگی خود، احتمال آسیب دیدن کاهش می یابد. با توجه به اینکه فر یکی از خطرناک ترین و ضروری ترین لوازم خانگی است; به یک تکنسین متخصص نیاز دارد، نه تعمیر اجاق گاز اقدام کردن

در مورد تعمیر اجاق گاز می توانید با هزینه کمتر از همان اجاق گازی که می شناسید استفاده کنید.. اجاق گاز بیشتر از سایر لوازم آشپزخانه نیاز به تعمیر دارند. استفاده طولانی مدت از آن دلیل این مشکل است. اما جایی برای اضطراب وجود ندارد. زیرا تیم تعمیرات با سابقه پر زرق و برق آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مشکلات رایج اجاق گاز

برای تعمیر فر باید از مشکلات آن آگاه باشیم. در زیر برخی از مشکلات رایجی که باید توسط سایت سرویس برای شما برطرف شود آورده شده است بالا می بریم

 • فر گرم نمی شود: یکی از دلایل اصلی این امر خرابی المنت فر است. البته دلایل دیگری مانند معیوب بودن ترموستات، مشکل در کلید انتخاب حالت اجاق گاز، خرابی فیوز حرارتی و مشکل در ترموستات را می توان دلیل نیاز به تعمیر اجاق گاز عنوان کرد..

 • گرمای بیش از حد: علت اصلی این مشکل خرابی ترموستات است. برای رفع این مشکل باید از صنعتگران مجرب و آشنا به تعمیر اجاق گاز استفاده کنید.

 • مورد معیوب: اگر یکی از عناصر فر شما مشکل دارد، به سراغ بقیه بروید. سعی کنید موارد دیگر را آزمایش کنید. در صورت سالم بودن سایر موارد، کالای مورد نظر باید تعمیر یا تعویض شود. علت این مشکل را می توان صفحه سیم کارت دانست. البته باید با مولتی متر چک شود. اگر مشکل از سیم پیچ نیست، باید سوکت و ترمینال ها را بررسی کنید تا در صورت لزوم تعویض شوند..

 • خاموش کردن خلبان: ممکن است به دلیل مقدار کمی گازی باشد که به آن می رسد. برای رفع این مشکل باید شعله پیلوت را طبق اصول تنظیم کنید. اگر از این موضوع آگاه نیستید، از یک متخصص بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

 • مشعل های اجاق گاز روشن نمی شوند: یکی از دلایل آن خاموش بودن پیلوت و مسدود بودن دهانه مشعل است. برای حل این مشکل باید سوراخ مشعل را به دقت بررسی کرده و با میله آن را تمیز کنید. اگر خلبان خاموش است، باید آن را روشن کنید یا نازل خلبان را تعویض کنید.

 • شعله اجاق می وزد و دود می کند: اگر با مشکل دمیدن شعله مواجه شدید، می توانید صفحه میکسر را ببندید. البته برای تعمیر اجاق گاز در تهران باید از یک تکنسین مجرب برای اطمینان از سرعت تعمیر اجاق گاز استفاده کنید.. اگر شعله دود می شود، باید مقدار گاز را تا حدودی کاهش دهید.

  مخالفت شدیدی با واردات خودرو وجود داشت

چگونه حجم اجاق گاز را درست کنیم؟

images 1658819619 خبر اولیه

از حجم اجاق گاز برای تنظیم شعله استفاده می شود تا بتواند جریان گاز را بین شعله ها تقسیم کند.. برای اینکه بتوانید شعله را روشن کنید، باید آن را به داخل فشار دهید. در برخی از مدل های اجاق گاز برای روشن شدن فندک باید صدا را زیاد کنید. البته در برخی دیگر از مدل های اجاق گاز دکمه جداگانه ای برای فندک در نظر گرفته اند.

گاهی اوقات پیش می آید که حجم فر با مشکل مواجه می شود که به شدت ناخوشایند است. برای تعمیر اجاق گاز باید در اسرع وقت اقدام کنید. زیرا در غیر این صورت زندگی مردم مختل می شود. اگر تعمیر اجاق گاز به درستی انجام نشود، دیگر نمی توان انتظار پخت غذاهای خوشمزه را داشت. از این رو انتخاب بهترین مرکز تعمیر اجاق گاز اهمیت زیادی پیدا می کند.

تنظیم شعله اجاق گاز

برای تنظیم اجاق گازی که نازل آن به شیر وصل نیست باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • مشعل اجاق گاز باید شعله را به طور یکنواخت پخش کند.

 • اگر گسترش شعله مشکل دارد، درگاه زیگلر و دریچه های هوا باید بررسی شوند.

 • مقدار و اندازه شعله اجاق گاز به دهانه های نازل بستگی دارد.

 • جیگلر یا نازل از برنج ساخته شده است که سوراخ هایی روی آن تعبیه شده است. با توجه به قطر سوراخ ها، شعله کوره تعیین می شود.

 • اگر از اجاق گازهای قدیمی استفاده می کنید، برای تعمیر اجاق گاز باید از سوزان کمک بگیرید. با استفاده از آن برای تمیز کردن سوراخ های نازل، برای حل مشکل کم شعله کمک بگیرید.

 • در صورت نیاز به تعویض نازل، باید نوک گاز را بردارید.

 • در مرحله بعد باید درپوش مشعل را بردارید و مهره های آن را باز کنید.

 • در این مرحله برای تعمیر اجاق گاز تهران باید نازل قدیمی را جدا کرده و سپس نازل جدید را وصل کنید..

  اختلالات جدی در اینترنت و شبکه تلفن همراه

هزینه تعمیر اجاق گاز تهران چقدر است؟

images 1658819621 خبر اولیه

در انتخاب بهترین متخصص تعمیر اجاق گاز در تهران باید در نظر داشته باشید که علاوه بر خدمات، قیمت مناسبی نیز دارد.. اما این سوال پیش می آید که چه عواملی در هزینه تعمیر اجاق گاز موثر است؟ هزینه تعمیر اجاق گاز چقدر است و چگونه محاسبه می شود؟ پاسخ را در زیر خواهید یافت.

هنگام تعیین هزینه تعمیر اجاق گاز باید به خدماتی که دریافت می کنید توجه کنید. به عنوان مثال، اگر فقط نیاز به تعویض ترموکوپل روی اجاق گاز خود دارید، فقط باید هزینه ترموکوپل و دستفروش را بپردازید..

از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت می توان به مدل ایرانی یا خارجی اجاق گاز اشاره کرد. البته مطمئن شوید که دستفروش نمی تواند بیش از آنچه توافق شده است از شما هزینه بگیرد.

آخرین کلمه

در این مطلب و سایر مطالب خبرگزاری صراط همه چیز را امتحان کردیم تعمیر اجاق گاز در تهران ما باید برای شما توضیح دهیم. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه تعمیر اجاق گاز به وب سایت سرویس مراجعه کنید (https://tamirban.com) نگاه کن. می توانید زمان کمتری را صرف کنید 3 چند دقیقه هزینه تعمیر اجاق گاز را دریابید.

دیدگاهتان را بنویسید