تعمیر موبایل را به کدام مرکز خدمات بسپاریم؟

جدا از همه موارد ذکر شده، متاسفانه مراکز زیادی هستند که صرفا برای کسب درآمد وارد این عرصه تعمیرات موبایل شده اند و خدمات ارائه شده توسط آنها کیفیت خوبی ندارد. همچنین دیگر عملکرد قبلی گوشی خود را نخواهید دید و پس از مدتی مشکل حل شده دوباره نمایان می شود. لازم به ذکر است قبل از تحویل گوشی به تعمیرگاه به ویژگی ها و نکاتی که در ادامه به آن اشاره می کنیم توجه ویژه ای داشته باشید.

تعمیر توسط صنعتگر حرفه ای را می توان یکی از مهم ترین مواردی برشمرد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در صورتی که گوشی شما توسط یک فرد غیرحرفه ای تعمیر شود، جدا از آسیب احتمالی قطعه مورد نظر، احتمال آسیب دیدن سایر قطعات نیز وجود دارد. یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کرد کیفیت قطعات به کار رفته در گوشی است. به عنوان مثال برخی از مراکز سود از قطعات اصلی استفاده نمی کنند و این مشکل باعث از کار افتادن مجدد آن قطعه می شود. همچنین استفاده از قطعات کپی باعث می شود گوشی شما مانند قبل کار نکند و همانطور که قبلا اشاره کردیم در مدت زمان کوتاهی دوباره خراب می شود.

images 1660800060 خبر اولیه

تعمیر گوشی شیائومی

در برخی مراکز اگر قطعه مورد نظر گوشی نیاز به تعویض نداشته باشد برای سود بیشتر این کار را انجام می دهند. جدا از موارد ذکر شده، این مراکز می توانند قطعه اصلی را از گوشی شما جدا کرده و یک کپی جایگزین آن کنند. یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از این سوء استفاده ها، تعمیر تلفن همراه در محل با حضور صاحب دستگاه است. این باعث می شود که تعمیرکار نتواند قطعه اصلی را جدا کند و از قطعه ماکت استفاده کند. تعویض قطعات فقط در صورت خرابی کامل باید انجام شود و این موضوع یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. جدا از تمامی موارد ذکر شده، یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید مربوط به ضمانت اصالت و گارانتی محصول می باشد.

  مراحل پایانی سه زیرنظام قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان

همانطور که می دانید قیمت تلفن همراه در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. این امر هزینه های تعمیر و نگهداری را بسیار افزایش می دهد، بنابراین بسیار مهم است تعمیر گوشی شیائومی آن را در یک مرکز قابل اعتماد بگذارید. برخی از مراکز قطعات گوشی را تعویض می کنند یا به جای قطعات اصلی از قطعات تقلبی استفاده می کنند. یا حتی قطعات اصلی گوشی با قطعات تقلبی تعویض می شود.

images 1660800064 خبر اولیه

تعمیر گوشی سامسونگ

یکی دیگر از برندهای محبوب در ایران سامسونگ است. با توجه به این محبوبیت، طبیعتا خرابی گوشی های این برند افزایش چشمگیری خواهد داشت. بی شک امدادکاران یکی از بهترین مراکز تعمیر موبایل سامسونگ در تهران است. این مرکز به شما اجازه می دهد تعمیر گوشی سامسونگ خانه یا مکان مورد نظر را می دهد. سفارش تعمیر گوشی سامسونگ در این مرکز بسیار آسان است، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مرکز تعمیر آمبولانس کلیه خدمات را در محل مورد نظر شما انجام خواهد داد. همچنین می توانید با درخواست خدمات تلفن همراه امدادکاران، کلیه خدمات را در محل مورد نظر خود اعم از منزل، محل کار و غیره انجام دهید. مرکز تعمیرات موبایل امدادکاران برای ارائه خدمات با کیفیت از صنعتگران حرفه ای و آموزش دیده بهره می برد. این موضوع کیفیت پشتیبانی را بسیار بالا برده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. تعمیرات موبایل شامل تعمیر گوشی سامسونگ، تعمیر گوشی آیفون، تعمیر گوشی شیائومی و هوآوی می باشد.

images 1660800068 خبر اولیه

مرکز تعمیرات موبایل امدادکاران تمامی خدمات خود را با ضمانت اصالت کالا ارائه خواهد داد. همچنین امدادگران تمام خدمات خود را در سراسر تهران ارائه خواهند کرد و فرقی نمی کند در کدام منطقه از تهران زندگی کنید. خدمات تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل شامل تعمیر یا تعویض باتری، مشکلات آسیب آب تلفن همراه، تعمیر یا تعویض دوربین و ال سی دی. همچنین می توانید سفارش تعمیر را به صورت آنلاین و تلفنی انجام دهید.

  با تشکر از اردوغان برای هدیه 10 میلیارد دلاری ایران، یک میلیارد دلار دیگر در راه است!

در صورت تمایل به سفارش تلفنی می توانید سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید و در صورت امکان رفع مشکل به شما اطلاع داده می شود و نیازی به صرف هزینه نخواهید داشت. امکان تعمیر موبایل در منزل و محل، ثبت سفارش آنلاین و تلفنی، تعمیر گوشی موبایل با ابزار حرفه ای، ارائه گارانتی، مشاوره تلفنی رایگان، خدمات ارسال سریع، تعمیر قیمت مناسب، سرعت بالا در ارائه خدمات و اطمینان از اصالت کالا می باشد. از جمله ویژگی های این محصول است. در نهایت می توان مرکز تعمیرات موبایل امدادکاران را به عنوان بهترین و مطمئن ترین مرکز معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید