تعیین نیمکت تیم ملی فوتبال روز دوشنبه مشخص می شود

فدراسیون فوتبال به تغییر احتمالی سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد و اعلام کرد که نیمکت نشینان تیم ملی تا 48 ساعت دیگر مشخص می شود.

به گزارش رجانیوز، چند روزی است که موضوع تغییر سرمربی تیم ملی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است و بازیکنان تیم ملی فوتبال نیز به این تغییر واکنش نشان داده اند، واکنشی که نشان از تفرقه بین تیم های ملی دارد. تیم ملی. برخی از بازیکنان خواهان ماندن دراگان اسکوچیچ بودند اما برخی دیگر بدون اشاره به اخراج این مربی اعلام کردند که باید راهی جام جهانی 2022 قطر شوند.

خبر تغییر نیمکت تیم ملی اگرچه در ابتدا شایعه به نظر می رسید اما تکرار آن در رسانه های داخلی فدراسیون فوتبال را نسبت به آن واکنش نشان داد. به گفته احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال، تصمیم گیری درباره وضعیت تیم ملی و دراگان اسکوچیچ در جلسه روز دوشنبه مسئولان و اعضای فدراسیون فوتبال انجام می شود. این آخرین جلسه مشورتی برای بررسی وضعیت تیم ملی خواهد بود و تصمیم نهایی اعلام خواهد شد.

از کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ به عنوان گزینه های جانشینی اسکوچیچ نام برده می شود و برخی جواد نکونام را گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی فوتبال می دانند.

  برگ برنده ایران در مذاکرات هسته ای

دیدگاهتان را بنویسید