تغییر شرایط خرید دو خودروی پرطرفدار در بورس

به گزارش تحریریه، شرکت بورس کالا از عرضه دو خودروی پرطرفدار فیدلیتی و دیگنیتی در نمایشگاه خبر داد و اعلام کرد که ثبت سفارش این دو خودرو از امروز 13 خرداد آغاز و در ساعت 08:30 پایان می یابد. چهارشنبه 7 ژوئن (روز معامله) ادامه دارد.

شرایط ثبت سفارش این دو خودرو به شرح زیر است:

1- مبلغ پیش پرداخت برای خرید محصول خودرو تا سفارش بعدی 30 درصد می باشد.

2- زمان ثبت سفارش محصول خودرویی از یک روز پس از تایید تحویل تا ساعت 8:30 صبح روز معامله امکان پذیر است.

3- هر کد صرافی می تواند تنها برای یک کد تحویل از پیشنهادات عمومی در روز معامله ثبت سفارش کند.

Промяна в условията за пазаруване Dignity and Fidelity в <a class=بورس “height =” 453 “src =” https://www.sena.ir/d/2022/06/01/0/28246.jpeg?ts=1654073209744 “width =” 500 “/>

بورس کالا تغییراتی در نحوه ثبت نام خودروها ایجاد کرده است. پیش از این پیش پرداخت «کارا» 100 درصد بود.

نوبت به سفارش دو خودروی ذکر شده مانند “کارا” رسیده است. به این معنی که زمان ثبت سفارش از یک روز پس از اعلام پیشنهاد تا ساعت 8:30 صبح روز معامله امکان پذیر است. سپس یک جلسه تجارت برای فروش خودرو از طریق معاملات مزایده آزاد برگزار می شود. استفاده از روش حراج آزاد، تشخیص نرخ ارز منصفانه و جلوگیری از سفته بازی فرابورس را تضمین می کند. زیرا کاربر نهایی زمان دارد تا به رقابت ادامه دهد و خودروی مورد نیاز خود را با هر قیمتی که مناسب بداند خریداری کند.

مشتریان برای شرکت در مزایده و خرید خودرو باید در بورس کالا حضور داشته باشند که به دو صورت حضوری و الکترونیکی امکان پذیر است. در روش حضوری، مشتری به یکی از واسطه های کارگزاری دارای مجوز از بورس و سازمان بورس و اوراق بهادار مراجعه و مدارک و فرم های لازم را تکمیل می کند. پس از بررسی مدارک از بورس کالا، کد مشتری صادر می شود.

  کالسکه های او در این راه بیش از 600 ایرانی را کشت

لازم به ذکر است از ابتدای عرضه خودرو در بورس کالا در مجموع 139 دستگاه کارا معامله شده است که از این تعداد 81 دستگاه دوکابین و 58 دستگاه کارا تک کابین معامله می شود که بر اساس جزئیات تحویل به مدت 150. دستگاه های 7 نفره، 150 دستگاه وفاداری با 5 نفر و 130 دستگاه دیجیتال.

قیمت پایه فیدلیتی برای 7 نفر; 803 میلیون و 500 هزار تن و وفاداری 5 نفر; 789 میلیون تومان در نظر گرفته شده و بهمن دیگنیتی موتور را با قیمت 843 میلیون و 500 هزار تومان سوار می کند.

9% مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت فروش نهایی، مالیات و عوارض شماره گذاری، ترخیص کارت خودرو، خدمات پستی، تولید شماره ثبت و شماره گذاری و بیمه شخص ثالث به قیمت های پایه اضافه می شود.

منبع: سنا

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید