تفاهم نامه راهبردی جهش تولید بانک ایران و سایپا

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سید دی ایمانی مدیرعامل بانک صادرات ایران در مراسم امضای این تفاهم نامه که با حضور محمدعلی تیموری مدیرعامل و مدیران ارشد این شرکت و این بانک برگزار شد. مدیران ارشد این خبر را بیان کردند و افزودند: صنعت خودرو از اهمیت ویژه ای برای شبکه برخوردار است. بانکی در کشور وجود دارد و گروه سایپا به عنوان یکی از برندهای اصلی این صنعت در زمینه اشتغال، ارزآوری و استفاده از نیروهای قوی از جایگاه ویژه و ممتازی برخوردار است. با امضای این تفاهم نامه و تمهیدات انجام شده، حمایت های بانک صادرات ایران برای خدمت بیشتر به تولید، اشتغال و صنعت کشور گسترش چشمگیری خواهد داشت.

وی امضای این تفاهم نامه را در راستای ارائه خدمات بیشتر به مردم، تولید و اشتغال برشمرد و تاکید کرد: هماهنگی و همکاری بانک صادرات ایران و سایپا تسریع خواهد شد. سایپا به عنوان یکی از شرکت های خودروسازی مهم و تاثیرگذار در زمینه تولید و اشتغال در صنعت کشور محسوب می شود که محصولات این شرکت مورد استفاده عموم مردم و کشورهای منطقه است و به همین دلیل برای بانک صادرات ایران برای ارائه خدمات به این شرکت.

ایمانی گفت: بانک صادرات ایران با امضای تفاهم نامه بزرگ و موثری برای ارائه خدمات بانکی و توجه ویژه به حوزه تولید گام بلندی در جهت حمایت از صنعت خودرو و خدمت به مردم برداشته و همکاری دوجانبه بانک صادرات ایران و سایپا خواهد بود. سرعت بیشتری کسب کنید

مدیرعامل بانک صادرات ایران افزود: حمایت از صنعت با استفاده از تمامی ابزارهای پولی و مالی افتخاری برای مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران است و از آنجایی که اکثر سهامداران این بانک و شرکت سایپا اعضای جامعه هستند. این همکاری در این تفاهم نامه منعکس شد و این یک پیروزی است و برکت آن نصیب گروه عظیمی از افراد جامعه خواهد شد. این تفاهم نامه که بر اساس الزامات و ضوابط بانک مرکزی به امضا رسید می تواند الگوی خوبی برای همکاری با سایر بخش های صنعت کشور باشد.

  اطلاعات جدید از علت باز نشدن ایربگ در تصادف در بهبهان

در این مراسم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با قدردانی از حمایت و توجه ویژه مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران به صنعت خودروسازی کشور و به ویژه سایپا، گزارشی از روند عملیات و سودآوری این شرکت ارائه کرد و گفت: سایپا همچنین طبق برنامه ریزی جدید، امسال جهش قابل توجهی در فروش تجربه خواهد کرد و با فروش محصولات جدید در سال آینده شاهد جهش جدیدی خواهیم بود و برای تامین اعتبار لازم برای تولید این محصولات، بانک صادرات ایران به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور حداکثر کمک و حمایت را در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی به سایپا خواهد کرد تا بتوانیم بستر لازم را برای جهش تولید در این شرکت فراهم کنیم.

محمدعلی تیموری با قدردانی از توجه ویژه مدیرعامل بانک صادرات ایران و مدیران این بانک به تولید و اشتغال، افزود: حمایت از تولید باعث ایجاد اشتغال می شود و تنها در هشت ماهه امسال شرکت های قطعه سازی زیرمجموعه سایپا اقدام به ویژه سازی کرده اند. تلاش برای جذب کارکنان جدید ماموریت همه بخش ها اعم از نظام بانکی و صنعت، عملیاتی کردن جهش تولید به گونه ای است که نیروهای جدید را جذب کند.

ارائه انواع خدمات نوین مالی و بانکی، اعطای انواع تسهیلات، گشایش اعتبار اسنادی ریالی و ارزی، صدور انواع ضمانت نامه های ریالی و ارزی و صدور گواهی اعتبار مولد (GAM) و ضمانت اوراق مرابحه صادر شده است. به سایپا و شرکت های تابعه با افزایش بیش از 390 درصدی تسهیلات و تعهدات در چارچوب قوانین و مقررات، مهمترین محور خدمات بانک صادرات ایران برای حمایت از تداوم تولید و اشتغال در سایپا است.

  کارت های بانکی ترکیبی / هر ایرانی فقط یک حساب و یک کارت!

برای تماشای ویدیو کلیک کنید

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید
را

original2.jpg

original3.jpg

original4.jpg

دیدگاهتان را بنویسید