تقابل بهترین های جام جهانی

گروه ورزش – رجانیوز: یکی از ویژگی های قابل توجه جام جهانی 2022 قطر بحث مطبوعات و فشاری است که بازیکنان به حریف وارد می کنند، بنابراین در عین حال که حریف را مجبور به تصمیم گیری سریع می کند، احتمال اشتباه او را افزایش می دهد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش روزنامه ایران؛ یکی از ویژگی های قابل توجه جام جهانی 2022 قطر بحث مطبوعات و فشاری است که بازیکنان به حریف وارد می کنند، بنابراین ضمن اینکه حریف را مجبور به تصمیم گیری سریع می کند، احتمال اشتباه او را افزایش می دهد. ملی پوشان ایران اگرچه در مرحله گروهی ناکام ماندند، اما حداقل در دیدار مقابل ولز به خوبی توانستند از این تاکتیک مقابل حریف خود استفاده کنند و حاصل آن پیروزی شیرین 2-0 در دقایق پایانی این دیدار خاطره انگیز بود. در این شرایط بر اساس داده های کمیته تحقیقات فیفا نام مهدی طارمی در بین بازیکنان برتر جام جهانی به چشم می خورد که تلاش زیادی برای مهار توپ از چنگ حریف انجام داده است. بازیکنان در مجموع 3 بازی مقابل انگلیس، ولز و آمریکا. گروه تحقیقات فنی فیفا با ترسیم جدول، حداکثر فشار یک بازیکن بر روی حریف را در مجموع در دو بخش و هر 90 دقیقه یک بار آماده کرده است تا به بهترین های جام از این جنبه نگاه کند. داده ها بر اساس میزان فشار یک بازیکن بر بازیکنی که توپ را در اختیار دارد یا بازیکنی که سعی می کند آن را در زمانی که تیم حریف توپ را در اختیار دارد، کنترل کند، تحت فشار قرار می دهد. در این اطلاعات جمع آوری شده بازیکنان تیم های مراکش و ژاپن 90 دقیقه از نظر فشار در جایگاه های بالایی قرار دارند و به طور کلی با توجه به صعود این تیم ها به مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی، فشار آنها برای مالکیت توپ بالاست طبیعی است.نکته جالب این تاپیک این است که نام طارمی جزو بهترین های جام جهانی است. مهاجم ایرانی پورتو در 90 دقیقه 58 بار تلاش کرد تا توپ را از دست بازیکنان حریف کنترل کند و از این نظر در رده هشتم بهترین های جام جهانی قرار بگیرد. طارمی در این بخش بالاتر از ستارگانی چون ریچارلیسون و رودریگو برزیلی، برناردو سیلوا از پرتغال و یوسف النصیری گل تاریخی مراکش مقابل پرتغال قرار گرفته است. طارمی همچنین 203 تلاش برای پرس بازیکن حریف در اختیار داشتن توپ و یا تماشای پاس بازیکنان حریف دارد که در نوع خود جالب توجه است. نکته جالب در این بخش این است که نام طارمی بالاتر از لوکا مودریچ و ایوان پریشیچ ستاره های مطرح کروات قرار گرفته است. جایی که این دو بازیکن به ترتیب با فشار مالکیت 198 و 194 پشت سر مهاجم تیم ملی ایران قرار دارند. کاسمیرو نیز در رده بیستم این جدول قرار دارد.

  فروش ویژه دریچه قطع اتوماتیک موتور

آرسنال برای جذب طارمی چقدر باید هزینه کند؟

این روزها اخبار زیادی مبنی بر علاقه آرسنال به جذب مهدی به گوش می رسد و این باشگاه لندنی برنامه ای جدی برای پیگیری این ستاره پورتو دارد. در جدیدترین اخبار این منطقه، سایت فوتبال لندن گزارش داده است که آرسنال می تواند با پرداخت 17 میلیون پوند برای جذب طارمی، جانشین مناسبی برای گابریل ژسوس در خط حمله پیدا کند. رسانه های انگلیسی نوشتند: ژسوس مهاجم برزیلی آرسنال که در جام جهانی از ناحیه زانو آسیب دید، پس از انجام عمل جراحی باید مدتی را در کنار زمین سپری کند و در این شرایط، توپچی ها ممکن است به دنبال یک بازی کوتاه مدت باشند. راه حل. یک لطف دریافت کنید تیم میکل آرتتا پس از 14 بازی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و عیسی باید به خاطر عملکرد فردی آنها از زمان انتقالش از منچسترسیتی تشکر کند. این بازیکن 25 ساله 5 گل زد و 6 پاس گل داد و با بوکایو ساکا و گابریل مارتینلی خط حمله قدرتمندی را تشکیل داد. با این حال، آرتتا هفته گذشته وقتی باشگاه تایید کرد که عیسی به دلیل مصدومیت زانو از میادین دور خواهد شد، ضربه بزرگی خورد. مصدومیت ژسوس، ادی نکتیا را به عنوان تنها شماره 9 طبیعی باشگاه باقی می‌گذارد، به این معنی که سرمربی ادو موظف است یک بازیکن جدید را به تیم آرتتا اضافه کند، زیرا توپچی‌ها در پنجره نقل و انتقالات ماه آینده پیش می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید