تقدیر از ارائه بانک مسکن در جلسه کمیته سازندگی مجلس

در جلسه کمیته ساخت و ساز مجلس، ارائه بانک مسکن در راستای تامین مالی طرح ملی نهضت مسکن مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، جلسه کمیته سازندگی شورای اسلامی شهر امشب (سه شنبه 20 مردادماه) با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد. سازمان بودجه کشور، محمدرضا رضایی، رئیس کمیته سازندگی مجلس و سایر نمایندگان این کمیته و مدیران اقتصادی برگزار شد.

محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن نیز از جمله حاضران در جلسه این کمیته بود.

وزیر راه و شهرسازی در این جلسه با اشاره به حضور رئیس جمهور محترم در این وزارتخانه و پیگیری اجرای طرح نهضت ملی مسکن توسط آیت الله رئیسی، گفت: موضوع اصلی برای اجرای این طرح پرداخت تسهیلات برای تولید مسکن است که در این میان برخی بانک ها به تعهدات خود عمل نکرده اند و 20 درصد از تسهیلات سالانه خود را به بخش مسکن اختصاص نداده اند.

قاسمی با قدردانی از عملکرد بانک مسکن در تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن گفت: بانک مسکن تنها بانکی است که به تمام تعهدات خود در تامین مالی این طرح عمل کرده است.

رئیس کمیسیون ساخت و ساز مجلس نیز با تشکر از اقدامات بانک مسکن برای تامین مالی این پروژه از سایر بانک ها خواست به تعهدات خود در این راستا عمل کنند.

لازم به ذکر است در این جلسه مقرر شد جلسه مشابهی با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک های اصلی در خصوص پرداخت تسهیلات بانکی مشمول قانون جهش مسکن در جلسه بعدی برگزار شود. کمیسیون سازندگی مجلس

  شناسایی 1323 بیمار جدید عروق کرونر / 72 فوتی دیگر

شایسته کمیته ساختمان مجلس

کمیسیون ساخت و ساز

دیدگاهتان را بنویسید