تلاش های والت دیزنی برای ترویج همجنس گرایی در بین کودکان

به نوشته سرمقاله، مردم لات بار دیگر به سرگرمی های کودکان حمله کرده و قصد دارند کمپینی را برای عادی سازی اقدامات غیراخلاقی همجنس گرایان در فیلم ها و برنامه های کودکان و نمایش بدون سانسور آنها راه اندازی کنند.

دیلی میل گزارش داد که پس از اینکه کارکنان پیکسار دیزنی را به حذف شخصیت های همجنس گرا در فیلم ها متهم کردند، دیزنی در حال بازگشت به بوسیدن دو زن در انیمیشن “Lightyear” است.

گفته می شود صحنه بوسه همجنس گرایان بین دو شخصیت زن در انیمیشن فندک که برگرفته از تاریخ اسباب بازی ها است، نمایش داده می شود.

نه دیزنی و نه پیکسار در مورد صحنه یا فیلم سانسور شده اظهار نظر عمومی نکرده اند.

باب چاپاک، مدیر عامل دیزنی قبلاً به دلیل عدم محکومیت لایحه ای که روز سه شنبه در فلوریدا برای محدود کردن بحث در مورد LGBTQ در مدارس تصویب شد، مورد انتقاد قرار گرفته بود.

12223 خبر اولیه

منبعی به مجله Variety گفت که این فیلم – که در آن کریس ایوانز نقش یک شخصیت تخیلی واقعی را با الهام از شخصیت لایتر بازی می کند – شامل شخصیتی به نام هاثورن است که نقش آواز او اوزو آدوبا، بازیگر آمریکایی است که با زن دیگری رابطه دارد. . . به نظر می رسد این ارتباط در فیلم و ظاهراً بوسه بین دو شخصیت زن حفظ شده است که در پس زمینه سروصداهای اخیر در فیلم سانسور و احیا شد.

12225 خبر اولیه

داستان انیمیشن فندک 2022 در مورد شخصیت باز لایتر می باشد. شخصیتی بر اساس عروسک های باز در مجموعه انیمیشن «داستان اسباب بازی».

  لایحه رتبه بندی معلمان اصلاح شد

باز فندک یک شخصیت خیالی است که توسط پیکسار در مجموعه انیمیشن Toy Story خلق شده است. نام فندک به افتخار باز آلدرین، فضانورد آپولو 11 و دومین انسانی که ناسا ادعا می کند روی ماه راه می رود، انتخاب شد. او همچنین یکی از دو شخصیت اصلی انیمیشن های داستان اسباب بازی است. عروسکی که با دوستش شریف وودی با چالش های مختلفی روبرو می شود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید