تلاش های پیشروی کشور دشمن را خشمگین کرده است/ پایان انتظار هشت ساله برای بهره برداری از پروژه آبرسانی سنندج/ پروژه راه آهن همدان – سنندج از نزدیک رصد می شود.

گروه سیاسی رجانیوز: رئیس جمهور صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در مردم کردستان از افتتاح چندین پروژه خبر داد.

من گزارش میدم رجانیوز; رئیس جمهور امروز در چارچوب سفرهای استانی خود و در جمع مردم این استان به کردستان سفر می کند. وی بیان کرد: افتتاح پروژه راه آهن همدان – سنندج موجب تسهیل حمل و نقل و تلاش می شودسریعتر به نتیجه برسیم.

وی با اشاره به بازدید چند ماهه خود از فرودگاه سقز، گفت: کارهای باقی مانده در این فرودگاه در حال انجام است، ضمن تاکید بر اینکه تا تکمیل این پروژه ها پروژه جدیدی تعیین و برنامه ریزی نمی شود.

رئیس جمهور همچنین به بهره برداری از پروژه آبرسانی در سنندج اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از این پروژه که با تلاش وزارت نیرو و وزیر نیرو، استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه محقق شد. در استان اقدامات بعدی نمایندگان مجلس، پیمانکاران و قرارگاه خاتم الانبیاء و دلسوزان، انتظار هشت ساله مردم عزیز به پایان رسید و خوشحالیم که مردم سنندج از آب گوارا بهره مند شوند. .

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به ناآرامی های اخیر در کشور و استان کردستان اشاره کرد و تاکید کرد: با این توهین ها دشمنان بمیرند و باید به آنها بگوییم با این عصبانیت بمیرید چرا که ملت ایران دست برنمی دارد. پیشبرد.

آیت الله رئیسی ادامه داد: دشمنان می خواهند جلوی حرکت قطار پیشرفت کشور را بگیرند و این به اراده مدیران و مردم شما بستگی دارد و هرگز نباید مبنای پیشرفت باشد.

  تامین تمکن مالی نهضت ملی مسکن از طریق فروش اموال دولتی

وی با بیان اینکه پیشرفت ما در علم و فناوری دشمن را عصبانی کرده است، تصریح کرد: دانشگاهیان و دانشمندان ما نه تنها در منطقه بلکه در دنیا حرف اول را می زنند و این باعث عصبانیت دشمن شده است.

رئیس جمهور با اشاره به پیشرفت صنایع هسته ای، دفاعی و علمی کشورمان و خشم دشمن از این تحولات، یادآور شد: روابط ما با کشورهای جهان و صادرات در حوزه های نفتی و غیرنفتی و سهم ما در منطقه است. تجارت نیز خشم دشمن را برانگیخته است.

آیت الله رئیسی بر لزوم تلاش دانشگاهیان برای توسعه علم و فناوری بیش از گذشته تاکید کرد و گفت: مدیران و فعالان عرصه علم و دانش باید تلاش کنند تا در حوزه دانش بنیان، تولید و اشتغال بیش از گذشته پیشرفت کنند. گذشته.

رئیس جمهور با تقدیر از استاندار کردستان و مسئولان استانی برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری در استان، افزود: با این نابسامانی ها، جوانان و مردم باید تلاش خود را در عرصه تولید و فناوری بیشتر کنند چرا که این کارها و اتفاقات دشمن را عصبانی می کند. .و با استفاده از همه امکانات نمیتوانیم در کردستان بیکاری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه کردستان از ظرفیت بسیار بالایی در زمینه کشاورزی، دامپروری و تولیدی برخوردار است از مدیران خواست از نیروی انسانی بومی موثر استان برای مدیریت استفاده کنند.

آیت الله رئیسی ادامه داد: دانش آموزان دختر و پسر باید بدانند که پس از تحصیل در این استان یا سایر نقاط کشور، زمینه کار و خدمت برای آنها فراهم است و این به تلاش مضاعف آنها بستگی دارد.

  اعدام دو جاسوس رژیم صهیونیستی در نوار غزه

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: رسالت ما خدمت خالصانه به مردم است همانطور که بسیج و نیروهای خدمات رسان در نقاط مختلف کشور برای خدمت به مردم انجام می دهند. حاکمان نباید در حاشیه بمانند، خدمت و گره گشایی از زحمات مردم هدف اصلی ماست، در این حکومت هرگز متن را فراموش نمی کنیم.

آیت الله رئیسی گفت: وظیفه من خدمت به مردم است و به عنوان خدمتگزار مشکلات را پیگیری می کنم، مشکلاتی که مطالبه مردم است و دیرکرد آن را برای مردم سخت می کند باید به سرعت برطرف شود.

وی بر تکمیل هر چه سریعتر پروژه ها در کردستان تاکید کرد و افزود: تلاش استاندار، معاونان و مسئولان استان باید مضاعف شود تا پروژه های نیمه تمام محقق شود.

رئیس جمهور همچنین یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای امنیت را گرامی داشت و افزود: خداوند را به خاطر تلاش و استقامت مردم سنندج شاکریم و امیدواریم روز به روز پیشرفت این منطقه گرفته شود و دشمنان از این مسیر عبور کنند. ناامیدتر شدن

بهره برداری از سامانه انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج، دیدار با مردم و دیدار با روحانیون و نخبگان استان از مهمترین برنامه های سفر یک روزه رئیس جمهور به استان کردستان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید