تلاش 90 دقیقه ای فاطمی امین برای جلوگیری از استیضاح

15611 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، در حالی که قرار است فاطمی امین روز سه شنبه از مجلس برکنار شود، به نظر می رسد تیم وی تلاش زیادی برای جلوگیری از استیضاح وزیر صمت دارد.

سخنگوی وزارت امنیت در جدیدترین این تلاش ها از اضافه شدن چند شرکت دیگر واردکننده خودرو خبر داد و گفت: در حال حاضر اسامی 5 شرکت دیگر درج شده است. بهمن خودرو، ایران خودرو، معین خودرو، ایرتویا و دیار خودرو که بر اساس مقررات شرایط لازم برای واردات خودرو را محاسبه کرده اند، به فهرست ۷ شرکت واردکننده خودرو اضافه شدند که اسامی آنها پیشتر اعلام شده بود.

امید قالیباف افزود: بنابراین فهرست شرکت های واردکننده خودرو در حال حاضر به 12 شرکت رسیده است، در حالی که این فهرست همچنان باز است و به محض رعایت الزامات وارداتی مقررات خودرو توسط شرکت متقاضی واردات خودرو به فهرست واردکنندگان خودرو اضافه می شود. .

کلیباف واردات خودرو را خودروهای برندهای کره ای، ژاپنی و اروپایی عنوان کرد و گفت: باید بگویم خودروهایی مانند هیوندای اکسنت، هیوندای E10، میتسوبیشی میراژ، چانگان CS35، ام جی 3 و ام جی 6، سیتروئن 3 و یک محصول فولکس واگن (Seat) از جمله خودروهایی هستند که وارد کشور می شوند که در محدوده قیمتی حدودی قرار دارند. 10000 یورو

پایان/

  صداوسیما برای پخش فوتبال دوزاری پول می خواهد

دیدگاهتان را بنویسید