تمرکز اصلی بر حذف تشریفات غیر ضروری در دستگاه هاست

رئیس جمهور با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنانی در مراسم 14 خرداد، دولت را اولین دریافت کننده اوامر و توصیه های ایشان دانست و گفت: حفظ هویت انقلاب یکی از اصلی ترین کارها بود. توصیه های امام راحیل.

به گزارش رجانیوس، سید ابراهیم رئیسی با تشکر از عنایت مقام معظم رهبری، از توجه ویژه اعضای دولت به حادثه دیدگان حادثه ریزش ساختمان آبادان تشکر کرد و در سخنان خود بر لزوم رعایت جدی توصیه های 7 گانه مقام معظم رهبری تاکید کرد. در 23 خرداد در حرم امام راحیل تاکید کرد.

رئیس جمهور در این سخنان صیانت از هویت انقلاب را یکی از توصیه های رهبر معظم انقلاب برشمرد و گفت: دولت اولین مخاطب فرامین مقام معظم رهبری است و بر اجرای منویات ایشان نظارت دقیق دارد. سفارشات

رئیسی انجام وظایف در زمان مناسب را یکی از الزامات تحقق دستورات مدیریت برشمرد و افزود: هر کاری که در زمان مناسب انجام شود به نتیجه مطلوب می رسد و تاخیر در انجام وظایف شرم آور و زیان آور است.

رئیس جمهور در این خصوص به ابلاغ قانون «جهش در صنعت دانش بنیان» در روزهای اخیر اشاره و بر لزوم اجرای کامل این قانون تاکید کرد و گفت: رونق واقعی در صنعت به ویژه دانش بنیان وجود دارد. محصولات مبتنی بر کشور

آیت الله رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فصل تابستان و آخرین مهلت جابجایی، بر لزوم نظارت وزارت راه و شهرسازی بر بازار مسکن تاکید کرد و گفت: دولت اجازه ندهد دلالان مسکن مردم را نگران کند. .

  اوکراین و افغانستان آینه ای برای غربی ها / جدی ترین تلاش آمریکا برای حمایت از گرین: برای شما دعا می کنم

رئیس جمهور همچنین با اشاره به برخی گلایه ها مبنی بر عدم رعایت کامل ضوابط تسهیل اعطای تسهیلات در قانون حمایت از خانواده و جوانان توسط بانک های موجود، خاطرنشان کرد: هنگام صدور دستورالعمل باید به طور کامل اجرا شود تا موجب بی اعتمادی و بدبینی مردم نشود. بانک ها ..

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود بر رفع تشریفات غیر ضروری در دستگاه ها تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید