تورم در انگلستان زنان را فروخت

به گزارش تحریریه، شبکه تلویزیونی «اسکای نیوز» به نقل از مددکاران اجتماعی در انگلیس نوشت: افزایش هزینه های زندگی در انگلیس و کشورهای اقماری آن، زنان را مجبور به ارائه خدمات سکس و فحشا کرده است به گونه ای که حضور این افراد در خیابان ها چشمگیرتر شدند.

یک سازمان غیردولتی مستقر در لندن که به زنان در این زمینه مشاوره می دهد، می گوید که اگرچه به این زنان توصیه می کند نکات ایمنی را در نظر داشته باشند، اما در هر صورت تابستان امسال علاوه بر افزایش هزینه های زندگی، میزان کمک های ارائه شده نیز کاهش یافته است. از سوی نهادهای دولتی برای این افراد در معرض خطر.

نیکی آدامز، یکی از فعالان این موسسات رفاهی، گفت که افزایش قبوض غذا و انرژی، زنان بریتانیایی را به سمت تن فروشی سوق داده است.

وی افزود: به طور کلی آنچه می بینیم افرادی هستند که از روی ناامیدی این کار را انجام می دهند، یعنی از سوء استفاده و استثمار بسیار کمتر محافظت می شوند.

تورم در انگلستان زنان را فروخت

بر اساس این گزارش، زمانی که برنامه رفاهی بریتانیا قطع شد، این افراد صدها پوند از دست دادند. حتی دولت لندن نیز به این وضعیت اعتراف کرده است که حتی با تکمیل این سیاست، شرایط برای 900 هزار دریافت کننده کمک و خدمات بسیار بدتر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، با عبور تورم بریتانیا از مرز 10 درصد در ماه گذشته، میلیون ها انگلیسی در زمستان امسال با کمبود گرما و مواد غذایی مواجه خواهند شد.

موسسه خیریه Beyond The Streets که به چنین زنانی کمک می کند سبک زندگی خود را تغییر دهند، اصرار دارد که افزایش تن فروشی زنان هدف بقا است.

  تهران گران ترین شهر دنیاست

یکی از کارمندان این موسسه اظهار داشت که این تنها انتخابی است که این زنان برای زنده ماندن، رفع نیازهای اولیه و کسب درآمد کافی برای غذا و اجاره دارند.

این سازمان در حال لابی کردن دولت بریتانیا برای افزایش مزایای دریافتی این افراد و خانواده های کم درآمد به بیش از 1200 پوند (1491 دلار) به اضافه 400 پوند (473 دلار) یارانه انرژی است.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید