توصیه به حقیقت و نصیحت به صبر دستورات اساسی ما برای همیشه است

گروه سیاسی رجانیوز: در ایام اربعین سید و سالار شهیدان، حسینیه امام خمینی (ره) میزبان هیئت های دانش آموزی بود و عزاداران همصدا با زائران کربلا در حضور رهبر انقلاب اسلامی با سر دادن شعار «لبیک یا حسین» سر دادند.

من گزارش میدم رجانیوز; حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم عزاداری دانش آموزان در سخنانی دلهای پاک و مؤمن جوانان را موجب کیفیت بخشیدن به نماز و موعظه و افزایش هدایت الهی دانستند و گفتند: مراسم اربعین که پرچمدار والای الهی است. حضرت سیدالشهدا(ع) امسال با شکوه تر و دیدنی تر از هر دوره دیگری از تاریخ برگزار شد.

رهبر انقلاب واقعه معجزه آسای راهپیمایی اربعین را نشانه اراده خداوند برای برافراشتن پرچم اسلام بر اهل بیت خواندند و افزودند: این حرکت با هیچ سیاست و برنامه انسانی محقق نمی شود و دست آن است. خدایی که با این مظهر بزرگ بشارت می دهد که راه روشن و پیمودنی است.

وی جوانان را گرامی داشتن جوانان و توجه ویژه به هیئت های حسینی را توصیه کرد و گفت: هیئت ها باید یاد و خاطره اهل بیت را زنده نگه دارند و مرکز و پایگاهی برای تبیین حقایق باشند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عنایت به تلاش‌های بی‌وقفه منکران و خائنان به حق در برابر حوادث مهمی چون راهپیمایی اربعین، همگان را به اطاعت سفارش و تذکر دادند: دو آیه حیاتی و جاودانه قرآن. پند به حقیقت و پند به صبر برای همیشه و مخصوصاً برای امروز ما یک جهت اساسی داریم.

ایشان صبر را به معنای پایداری، ایستادن، خسته نشدن و در بن بست دیده نشدن می نگریست و خطاب به جوانان عزیز هیئت و قرآن فرمودند: خودتان راه مستقیم را دنبال کنید و سعی کنید محیط های مختلف از جمله دانشگاه را به رنگ خدا روشن کنید دیگران نیز باید در این راه هدایت شوند.

  قیمت خودرو همچنان در اختیار شورای رقابت است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید