توطئه چینی ملی پوشان علیه اسکوچیچ؟

گروه ورزشی رجانیوز: در روزهای اخیر بار دیگر شایعات پیرامون کادرفنی تیم ملی فوتبال به اوج خود رسیده است. توئیت چند خبرنگار ورزشی مبنی بر اخراج اسکوچیچ و بازگشت کیروش به نیمکت ایران و همچنین دیدار چند شب پیش وزیر ورزش با معاون رئیس جمهور همه این شایعات را به واقعیت نزدیک کرد.

ردیابی ها نشان می دهد که علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی که برای تعطیلات پیش فصل در ایران بودند، در دیداری خصوصی با برخی از سران دولت خواستار برکناری اسکوچیچ و بازگشت کی روش شدند.

ظاهراً این دو بازیکن مدعی بودند همه اعضای تیم طرفدار اخراج اسکوچیچ هستند و همین موضوع باعث شد تا مسئولان دولتی برای تقویت تیم ملی تلاش کنند اما ماجرای کلی چند ستاره تیم ملی مانند سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده و… نشان می دهند که برخلاف نظر جهانبخش و طارمی، همه بازیکنان تیم ملی مخالف اسکوچیچ نیستند و برخلاف تصور عموم از دولت خواسته اند که تغییراتی در این زمینه ایجاد نکند. کارکنان.

این عدد نشان می دهد که در تیم ملی اتفاق نظر بر سر این روند وجود ندارد و در حال حاضر طارمی و جهانبخش پرچمدار حریف اسکوچیچ هستند.

امروز احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال بار دیگر تاکید کرد که فدراسیون تصمیمی برای تغییر در ترکیب ندارد اما باید این سوال را مطرح کرد که چگونه طارمی و جهانبخش به نمایندگی از همه بازیکنان زیراب اسکوچیچ را شکست دادند.

خداداد عزیزی امروز در یک برنامه تلویزیونی از برخی اقدامات بازیکنان انتقاد کرد و گفت که برخی بازیکنان مخالف سرمربی هستند. این تیم ملی اسلامی ایران جهموری است، همه او را دوست ندارند، خداحافظ!

  سابقه سهمیه چیست؟ | پایگاه اطلاع رسانی رجا

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید