توقیف 5 شناور حامل کالای قاچاق در خلیج فارس

گروه سیاسی رجانیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از 32 میلیارد ریال کالای قاچاق در راستای توقیف پنج دستگاه خودروی شناور خبر داد.

من گزارش میدم رجانیوزسرهنگ یدالله شرفی فرمانده مرزبانی استان بوشهر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در سال تولید و اشتغالزایی و مبارزه با قاچاق کالا و همچنین در اجرای سلسله مراتب اقدامات انجام شده است. با تقویت اقدامات کنترلی در مرز استان، تمرکز بر شناورهای حامل کالاهای قاچاق و ممنوعه هفته گذشته با انجام گشت‌های دریایی و اقدامات متقابل دستگیر شد.

وی تصریح کرد: در بازرسی دقیق از شناورهای توقیف شده مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل بالغ بر دو هزار متر پارچه، هزار و پنجاه قطعه خودرو، پنج هزار پوشاک، یک هزار لوازم آرایشی و بهداشتی و … کشف شد. مشخص شد که در بازار داخلی کشور بارگیری شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با بیان اینکه 6 متهم در حال سیر مراحل قانونی هستند افزود: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله های کشف شده 32 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.

وی با قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم استان گفت: پدیده قاچاق کالا از جنبه های مختلف حیات سالم اقتصادی و فرهنگی جامعه را تهدید می کند و عزم فرماندهی مرزبانی استان با اجرای آن برخورد قاطع خواهد کرد. از دستورات مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا.

شرفی افزود: مبارزه با قاچاق کالا در اولویت کاری ما قرار دارد و شاهد کشفیات گسترده ای هستیم.

  رسانه های خود را کنترل کنید وگرنه دود آنها به چشم شما می رسد/آل سعود باید از بازی رسانه ای با جوانان ما دست بردارد/ماهیت رژیم صهیونیستی ایجاد ناامنی، تفرقه و تحرکات موذیانه است.

دیدگاهتان را بنویسید