تولید خودروساز پیشرو کشور در نیمه دوم سال شتاب گرفت

15493 خبر اولیه

بر اساس این گزارش سرمقاله، بزرگترین خودروساز کشور از ابتدای سال تا 21 مهرماه بیش از 301 هزار و 700 دستگاه خودرو تولید کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 100 هزار دستگاه افزایش داشت.
این در حالی است که گروه صنعتی ایران خودرو برای بیش از 295 هزار خودرو سند صادر کرده و بیش از 297 هزار و 500 خودرو را به مشتریان تحویل داده است.

خودروساز پیشرو کشور که در ماه های اخیر به دستاوردهای مختلفی در زمینه تولید، توسعه و ارتقای شاخص های کیفی دست یافته است، تحقق اهداف تولید در نیمه دوم سال را دنبال می کند و هدف آن دستیابی به تولید 750 هزار دستگاه است. واحدها هم در بخش مسافربری و هم در مناطق تجاری.

این در حالی است که ایران خودرو دیزل، بزرگترین تولیدکننده خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین کشور، 25 هزار دستگاه از برنامه تولید امسال را به گروه صنعتی ایران خودرو اختصاص داده است.

شرکت ایران خودرو خراسان که مسئولیت تولید خودروهای شاسی بلند ایران خودرو را بر عهده دارد، با افزودن محصول جدید و افزایش ظرفیت تولید محصولات فعلی، تولید خودروهای شاسی بلند ایران خودرو را تا پایان سال به 40 هزار دستگاه خواهد رساند.

حذف دو محصول قدیمی پژو 405 و سمند و جایگزینی آنها با محصولات جدید و به روز نیز گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت محصول و تولید بر اساس سلیقه و انتظارات مشتری است.

بر این اساس سمند جایگزین محصول سورن در خطوط تولید ایران خودرو تبریز شد تا بخشی از سبد محصولات متنوع گروه صنعتی ایران خودرو را با تیراژ تولید روزانه 400 دستگاه تامین کند.

  حمله موشکی به نیروهای آمریکایی در پایگاه عین الاسد

کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره تامین این خودروساز تصمیم گرفتند با شتاب بخشیدن به تولید در نیمه دوم سال به هدف تعیین شده برای امسال دست پیدا کنند و در راستای تامین نیاز بازار و مشتریان واقعی گام بردارند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید