تو کهکشانی نیستی به کانون کتاب خواندن تبدیل شده است

بر اساس گزارش ها رجانیوز مسابقه ویژه کتابخوانی ماه مبارک رمضان با محوریت کتاب کهکشان تو نیستی با همکاری مرکز رسانه شیراز و انتشارات فیض فرزان از 15 فروردین ماه 1401 فعالیت خود را آغاز می کند.

«کهکشان هیچ» نام رمانی است که برگرفته از زندگی ۸۱ ساله آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی نوشته محمدهادی اصفهانی در نجف اشرف است. نویسنده در این کتاب کوشیده است زندگی آیت الله سیدعلی قاضی را از بدو ورود به نجف و آشنایی با اساتیدشان، نحوه تربیت و رفتار و نحوه تعلیم شاگردانشان به تصویر بکشد.

کهکشان نیستی ۷۵ سوره دارد که هر سوره با آیه ای از قرآن آغاز می شود. اگرچه داستان ابداع ذهن نویسنده است، اما سعی شده است این اسناد و وقایع واقعی از زندگی آیت‌الله قاضی طباطبایی حفظ شود و تصویری واقعی از زندگی، دستاوردها و ارزش‌های بزرگ و مهم خلق‌شده توسط ایشان به مردم نشان داده شود. . در پایان کتاب بخش هایی با عنوان دستورات، دستورات و منابع و اسناد آمده است. این بخش ها به خواننده کمک می کند تا آنها را بهتر بشناسد.

این پویش از 15 فروردین 1401 کار خود را آغاز می کند و جوایز آن 100 میلیون ریال نقدی خواهد بود که به قید قرعه بین برندگان توزیع می شود.

علاقه مندان برای تهیه کتاب و سوالات مسابقه می توانند شماره 6 را به شماره 50005460 ارسال و یا با کتابفروشی های سراسر کشور تماس حاصل نمایند.

  عید امسال 7 میلیون و 300 هزار تن است

دیدگاهتان را بنویسید