تیم تراکتورسازی این هفته تعیین می شود

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: روز دوشنبه هفته جاری با نمایندگان صنعت مس درباره وضعیت باشگاه تراکتورسازی جلسه ای خواهیم داشت.

به گزارش رجانیوس، محمدحسین فرهنگی در گفت و گوی خبری افزود: مدت هاست پیگیر پرونده تراکتورسازی بوده ایم و در این مورد به این نتیجه رسیده ایم که در صورت اعلام آمادگی مالک باشگاه تراکتورسازی، روند نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی انجام شود. شروع خواهد شد.”

وی افزود: روز دوشنبه هفته جاری جلسه ای با حضور مسئولان وزارت صمت، صنعت مس و استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل ورزش و جوانان استان و تعدادی از نمایندگان در منطقه برگزار می شود.

فرهنگی افزود: توافق قبلی بر سر تعیین بدهی باشگاه تراکتورسازی بود و کارکنان مس را متقاعد کردیم که مالکیت باشگاه تراکتورسازی را در اختیار بگیرند.

وی افزود: واگذاری مالکیت تیم تراکتورسازی به شرکت ملی صنایع مس ایران تنها در صورتی امکان پذیر است که بدهی باشگاه توسط مالک فعلی پرداخت شود و مس به بدهی باشگاه تراکتورسازی نیفتد.

وی ادامه داد: اگر مالک فعلی تراکتورسازی بدهی این باشگاه را تسویه نکند، بعید است مس مسئولیت باشگاه تراکتورسازی را بر عهده بگیرد و وضعیت فعلی در باشگاه تراکتورسازی باقی بماند.

  اکونومیست تاریخ دقیق لغو تحریم های اقتصادی ایران را پیش بینی می کند

دیدگاهتان را بنویسید