ثبت نام اینترنتی «بازنشستگان منتخب کشوری و استانی از سال 1401» آغاز شد

13760 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتصی فرد گفت: «بازنشستگان نمونه کشوری 12 مردادماه سال جاری همزمان با هفدهمین روز خانواده و تکریم بازنشستگان» در پرتال خدمات الکترونیکی انتخاب می شوند. صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir و در سامانه بانک اطلاعاتی نخبگان و در صورت نیاز مدارک خود را در مهلت تعیین شده به ادارات کل استان های صندوق یا کمیته داوری ارسال نمایند.

مرتضایی فرد گفت: بازنشستگان نمونه بر اساس شش محور «علمی، آموزشی و پژوهشی»، «فرهنگ و هنر»، «کارآفرینی و اشتغال‌زایی»، «فعالیت‌های اجتماعی و غیرانتفاعی»، «فعالیت‌های ورزشی و سلامت» و خوداشتغالی” -ایثار و قربانی” و در هر محور یک نفر با رای کمیسیون داوری انتخاب و به عنوان کاندیدای کشوری و استانی تجلیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: مهلت ثبت نام داوطلبان و تکمیل اطلاعات در «پایگاه نخبگان» برای شرکت در گزینش 1401 مستمری بگیر نمونه تا 15 تیرماه سال جاری خواهد بود.

مرتضایی فرد افزود: مهمترین هدف از فراخوان برای انتخاب بازنشستگان نمونه شناسایی بازنشستگان نخبه، افزایش انگیزه و تشویق بازنشستگان به ایجاد خلاقیت، کارآفرینی و حضور موثر و پویا در جامعه است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق در خصوص برنامه های جنبی برای بزرگداشت روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان گفت: با توجه به اهمیت واقعه بزرگ غدیر خم و بزرگداشت دهه امام و ولایت، این صندوق در نظر دارد با دستگاه های اجرایی استان همکاری کند و در دهه امام و ولایت ویژه برنامه هایی از جمله جشنواره ورزشی بازنشستگان، پیاده روی بزرگ خانوادگی و جشن عید سعید غدیر با حضور و مشارکت بازنشستگان گران قیمت و مستمری بگیران برگزار کند. مراکز سراسر کشور

  واکنش کاهان به اظهارات بی شرمانه میرحسین

گفتنی است هفدهمین جشن «روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان» به منظور تجلیل از سالها تلاش خالصانه و تجربیات ارزنده کارکنان بازنشسته، ایجاد حس خودباوری، نشاط و امید اجتماعی در جامعه توسط صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد. در سومین روز مرداد ماه سال جاری در تهران و سراسر کشور برگزار می شود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید