ثبت نام مجدد خانه نگهداری در صورت وجود متقاضی جدید

10189 خبر اولیه

به گزارش تحریریه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، معاون مسکن وزیر مسکن از احتمال از سرگیری سامانه ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر مسکن اعلام کرد: سامانه طرح های کمکی مسکن saman.mrud.ir برای ثبت نام متقاضیان در نیمه دوم سال 1400 باز است و تمامی متقاضیان امکان ثبت نام در این سامانه را داشتند. نامزدهای جدید برای ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن برای بازگشایی سامانه تصمیم گیری می شود.

بر اساس آمارها، پنج میلیون و 490 هزار و 166 نفر در طرح ملی مسکن که یک ماه پس از ابلاغ قانون جهش مسکن بازگشایی شد و تا 29 اسفند 1392 بازگشایی شد، ثبت نام کرده اند که از این تعداد 3 میلیون نفر به طول انجامید. 360153 نفر واجد شرایط اولیه (فرم C سبز، عدم ثبت ملک و عدم استفاده از امکانات دولتی) هستند. تهران بیشترین تعداد ثبت نام کننده و شرق سمنان کمترین تعداد ثبت نام کننده را دارد.

لازم به ذکر است از ابتدای سال تا پایان خردادماه مهلت تعیین داوطلبان ثبت نام شده تعیین شده و ادارات کل راه و شهرسازی باید نتایج طرح ملی ترافیک مسکن را در ستاد وزارتخانه اعلام کنند. . پایان ماه ژوئن زمان تکمیل بهبودها است و نتایج به اطلاع ثبت نام کنندگان و واجدین شرایط می رسد.

پایان /

  گزینه احتمالی برای رهبری سازمان برای حج و عبادت

دیدگاهتان را بنویسید