ثبت نام کتاب های درسی پایه های اول، هفتم و دهم آغاز شد

به گزارش رجانیوس، امروز یکشنبه 5 تیر 1401 ثبت سفارش کتب درسی پایه اول دبستان، پایه هفتم متوسطه اول و دهم پایه دوم متوسطه آغاز شد.

بر اساس اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش، بر اساس تقویم زمانی سفارش کتاب های درسی سال تحصیلی 1401-1401، سفارش گروهی و انفرادی کتاب های درسی پایه اول ابتدایی (عادی و نیمه حضوری)، آمادگی اولیه ( پیش دبستانی فوق العاده)، پایه هفتم دوره اول متوسطه، پایه هفتم سال اول دبیرستان استثنایی، پایه دهم سال دوم دبیرستان، پایه دهم سال دوم دبیرستان فوق العاده حرفه ای از امروز 5 تیرماه آغاز شد و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. 11 سپتامبر.

مخاطبان می توانند به دو صورت انفرادی و گروهی و بر اساس برنامه تقویم اعلام شده به سایت www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com مراجعه کنند.

قیمت کتب درسی در سامانه سفارش کتب درسی 1401-1402 بر اساس مبلغ درج شده در پشت جلد کتاب ها محاسبه می شود.

مدارس موظفند با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی در اسرع وقت نسبت به ثبت سفارش گروهی کتب درسی دانش آموزان اقدام نمایند.

ثبت نام انفرادی و گروهی

ثبت نام امسال از روش های منعطف برای ثبت سفارش کتاب های درسی استفاده می کند. در این راستا مخاطبان می توانند به یکی از دو روش فردی یا گروهی کتاب های درسی را سفارش دهند.

اولیای دانش آموزان به صورت جداگانه می توانند با تماس با سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی در قسمت سفارش دوره های دانشجویی بسته آموزشی لازم را سفارش داده و به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

  ربع سکه 5 میلیون و 600 هزار تن شد

برای ورود به سامانه کد ملی دانش آموز، «نام کاربری» و 6 رقم سمت راست شماره سریال کارت شناسایی دانشجویی، «رمز عبور» برای ورود است.

در روش گروهی، مدیران مدارس از طریق سامانه اسناد و مدارک به سفارش گروهی کتب درسی از سامانه مذکور مراجعه و نسبت به جمع آوری دسته جمعی کتاب های درسی اقدام می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید