ثروتمندان کدام کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند؟

به گزارش هیئت تحریریه، بر اساس ارزیابی موسسه گزارش در مورد شهروندان جهانی هنلی تخمین زده می شود که حدود 20000 میلیونر در سال 2022 به کشور جدیدی مهاجرت کنند.

در گزارش موسسه فوق به کشورهایی که میلیونرها از آنها و از کجا آمده اند پرداخته شده است.

جدول مهاجرت خالص ثروت بالا (HNWI) – افرادی با دارایی خالص بیش از 1 میلیون دلار – نشان می دهد که افراد ثروتمند به کجا می گریزند یا به دنبال پناهندگی هستند.

تکرار دوران مهاجرت میلیونرها

قبل از بررسی داده های خاص کشور، اجازه دهید یک قدم به عقب برگردیم و به روند کلی مهاجرت میلیونرها نگاهی بیندازیم و وضعیت امسال را با گذشته مقایسه کنیم.

سال 2020 شاهد کاهش شدید تعداد مهاجران میلیونر بود، زیرا قرنطینه مانع از خروج افراد از کشورهای خود و حتی گاهی اوقات از خانه های خود شد.

اما با کاهش محدودیت ها و بازگشایی مرزهای ملی، مهاجرت میلیونرها دوباره شروع به افزایش می کند.

13703 خبر اولیه

کدام کشورها میلیونرها را ترک می کنند؟

دلایل زیادی برای مهاجرت افراد ثروتمند وجود دارد. فرار از درگیری یکی از آنهاست. بنابراین جای تعجب نیست که روسیه و اوکراین تا پایان سال 2022 بیشترین آمار مهاجرت را داشته باشند.

در اینجا 10 کشور جذاب برای مهاجران ثروتمند آورده شده است.

13704 خبر اولیه

در حالی که پیش بینی می شود روسیه تا سال 2022 شاهد خروج 15000 میلیونر باشد، پیش بینی می شود که اوکراین بیشترین ضرر را از نظر درصد متحمل شود، زیرا حدود 42٪ از افراد ثروتمند آن (بر اساس شاخص توصیف شده در بالا) ممکن است تا پایان این کشور را ترک کنند. سال 2022

  افزایش 4 برابری بیماران سرپایی عروق کرونر

چین همچنین ممکن است با پیش بینی مهاجرت 10000 ثروتمند متحمل خسارات زیادی شود.

به گفته اندرو آملز، رئیس تحقیقات مؤسسه ثروت جهانی جدید، با کاهش رشد ثروت عمومی چین، می تواند آسیب بیشتری نسبت به سال های گذشته به پکن وارد کند.

ثروتمندان به کجا مهاجرت می کنند؟

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به عنوان یک آهنربا برای میلیونرها عمل خواهد کرد و تا پایان سال 2022 4000 فرد ثروتمند را جذب خواهد کرد. این هجوم افراد ثروتمند تا حدودی به دلیل سیاست های مهاجرتی انعطاف پذیر این کشور است که به طور خاص برای جذب افراد دارای ثروت شخصی طراحی شده است. یا ثروت، استعداد

در مرحله بعدی 10 کشور میزبان برتر قرار دارند.

13705 خبر اولیه

استرالیا همانند سال های گذشته به جذب ثروتمندان ادامه می دهد و تنها پس از امارات در رتبه دوم قرار دارد.

به گفته New World Wealth، در دو دهه گذشته حدود 80000 میلیونر به این کشور مهاجرت کرده اند. دلایلی مانند هزینه های کم مراقبت های بهداشتی، نبود مالیات بر ارث و در کل اقتصاد ثروتمند استرالیا به عاملی برای جذب نخبگان مالی و فکری تبدیل شده است.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید