جدیدترین مرسدس بنز AMG معرفی شد

به گزارش تحریریه، مرسدس AMG از خودروی مرموز خود که توسط رپر معروف will.i.am نیز تولید شده است، رونمایی کرد. این مدل منحصر به فرد کوپه ای به نام will.i.AMG است که بر اساس GT Four در کوپه ساخته شده و تعدادی از نشانه های بصری کلاس G را به عاریت گرفته است.

ویلیامز با نام کامل ویلیام جیمز آدامز، خواننده رپ و نوازنده ای است که نقش مهمی در تولید این ماشین خاص داشته است. او گفت: «من در حلبی آباد بزرگ شدم. من با هیپ هاپ بزرگ شدم. هنرمندان افسانه ای هیپ هاپ برای مرسدس بنز رپ می زدند، بنابراین همیشه یک رویا بوده است. برای بسیاری از کودکان محله، داشتن مرسدس نماد پیشرفت و کاهش فقر از طریق مبارزه است. حالا من به هدفم رسیده‌ام و حتی با سفارشی‌سازی و ایجاد مدل خودم یک قدم جلوتر از AMG رفته‌ام.»

از بسیاری جهات، نشانه کمی وجود دارد که will.i.AMG حتی از راه دور به GT Four در کابین متصل است. به عنوان مثال، این خودرو یک کوپه دو در واقعی است و نمای جلوی آن تقریباً یادآور کلاس G است. با چراغ های گرد و جلوپنجره مستطیلی که در جعبه نصب شده اند.

لوگوی این خودرو یک نگاه آزاد جدید به ستاره سه طرفه بنز است که توسط will.i.am و به نام Bear Witness ساخته شده است که به معنای «شاهد» نیز هست و به شکل خرس مانند اشاره دارد. این خودروی تک جزئی دارای دریچه هایی است که در دو طرف آن تعبیه شده است. درب های عقب بسیار بلند (معروف به درب های انتحاری) و سقف پانوراما از دیگر ویژگی های این کوپه است. هیچ عکسی در قسمت عقب خودرو منتشر نشده است، اما نگاهی به چراغ های جلو و شکل سپر نشان می دهد که نمای عقب will.i.AMG احتمالا شبیه GT خواهد بود.

  سخنگوی جبهه پایداری به اظهارات مهدی طیب پاسخ داد

در مورد تغییرات احتمالی در فضای کابین چیزی گفته نشده است، اما از طرفی می دانیم که تغییرات عمده ای در مکانیک خودرو ایجاد نشده است. ویلیام خواننده رپ گفت: “من به موتور دست نزدم زیرا AMG واقعا بهترین موتورها را می سازد.”

AMG خاطرنشان کرد که تمام درآمد حاصل از فعالیت‌های پیرامون will.i.AMG به نفع بنیاد I Am Angel است که بورسیه‌ها و فرصت‌هایی را در علم، فناوری، مهندسی، هنر و آموزش ریاضیات (STEAM) ارائه می‌کند. خرج خواهد شد.

این پروژه مشترک بخشی از ماموریتی به نام “تلنگر” است که هدف آن فراهم کردن دسترسی بیشتر به آموزش برای دانش آموزان در محله های محروم است. جزئیات طراحی هنوز در دسترس است، اما آرم Bear Witness بر روی تعدادی از لباس ها و لوازم جانبی نسخه محدود استفاده خواهد شد که به صورت آنلاین در مرکز تجربه مرسدس بنز در میامی، فلوریدا به فروش می رسد و درآمد حاصل از فروش این کالاها خواهد بود. به بنیاد i.am.angel اهدا شد.

مرسدس AMG به Autoblog گفت که will.i.AMG را برای حمایت از پروژه مشترک خود از will.i.am خریداری خواهد کرد و بخشی از عواید آن به بنیاد i.am.angel اهدا خواهد شد. اینکه سرنوشت این کوپه در آینده چگونه خواهد بود، سوالی است که باید منتظر ماند و دید.

13076 خبر اولیه

13077 خبر اولیه

13078 خبر اولیه

منبع: Car.ir

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید