جزئیات تحویل جدید خودرو هایما در بورس کالا با قیمت جدید

بر اساس گزارش تحریریه، موعد تحویل این محصولات ایران خودرو 15 اسفند یعنی 90 روز خواهد بود و این هزینه ها شامل 13 درصد قیمت نهایی خودرو به دلیل مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های قانونی به اضافه بیمه و شماره گذاری است. هزینه ها و هزینه های ثابت جمعاً 42 میلیون و 341500 ریال اضافه می شود.

در مشخصات دو گروه خودروهای ذکر شده، هر کد ملی (خریداران واقعی) حق سفارش یکی از کدهای ارائه شده در تاریخ عرضه به بازار و برای یک خودرو را دارد. علاوه بر این، خریداران باید 18 سال یا بیشتر داشته باشند و کسانی که در فروش قبلی با موفقیت خرید کرده اند نمی توانند سفارش ثبت کنند.

علاوه بر این، خریداران برای ادامه فرآیند خرید باید همزمان با تسویه مبلغ تراکنش در صرافی (تا پایان مدت زمان تسویه مجاز در بورس) با مراجعه به سایت به نشانی (فروش) یک پروفایل شخصی ایجاد و تکمیل کنند. ikco .ir) و در موعد مقرر علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگان مجاز، بیمه گر مورد نظر را در سایت انتخاب و نسبت به واریز هزینه ها اقدام کنند.

بر اساس اطلاعیه مربوطه، در صورت عدم واریز هزینه های فوق، زمان تحویل خودرو حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل پرداخت اقلام قانونی) متناسب با تاخیر خریدار در واریز وجه تغییر می کند. وجوه اضافی

جزئیاتی از عرضه خودروی جدید هایما در بورس


پایان/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید