جزئیات محدودیت های ترافیکی در روزهای تعطیل

پلیس راهور جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در تعطیلات نیمه خرداد 1401 را تشریح کرد.

به گزارش رجانیوس به نقل از تسنیم، پلیس راهور در پیامی به تشریح محدودیت های پیش روی ترافیک در ایام تعطیلات پرداخته است.

1: حرکت موتورسیکلت ها:

از ساعت 12 امروز 13 خرداد 1401 تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 15 خرداد، تردد در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره: تردد موتورسیکلت های مراجع انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های لازم در مسیر مجاز بلامانع خواهد بود.

2: محور کرج – هالوز:

الف: تردد انواع تریلر، کامیون و مینی بوس از محور کرج – چالوس همچنان ممنوع است.

ب: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 امروز 20 خردادماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و به سمت مرزن آباد یک طرفه می شود.

الف: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روزهای یکشنبه و دوشنبه 15 و 17 خرداد ماه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزنه آباد ممنوع است. از ساعت 16:00 الی 24:00 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

3: محور هراز:

ج: تردد انواع تریلر از محور هراز همچنان ممنوع است.

ب: تردد کلیه کامیون ها و وسایل نقلیه تجاری سبک به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 امروز مورخ 11 خرداد ماه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ممنوع است. ، یکشنبه و دوشنبه 12 الی 22 خرداد از محور هراز.

  هشدار بارش برف و احتمال لغو پروازها در چند استان

الف: در صورتی که کارکنان مستقر در محل از آبسک به رودهن اعلام کنند، تردد خودروها از ساعت 14 الی 24 روز یکشنبه 15 خرداد از رودهن به سمت آمل و از ساعت 16 الی 24 همان روز ممنوع است. منطقه پیرامونی)، یک طرفه است. .

4: محور تهران – فیروزکو – گمشهر:

الف: تردد انواع تریلر به استثنای حاملان سوخت و مواد فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز چهارشنبه، فردا، پنجشنبه و جمعه 11 تا 13 خرداد از جنوب به شمال ممنوع است. – محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس.

ب: تردد انواع تریلر به استثنای حاملان سوخت و مواد فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 24 و 25 خرداد ماه از شمال به جنوب محور تهران – فیروزکوه – ممنوع است. قائم شهر و بالعکس.

5: محور آستارا – اردبیل و بالعکس

الف: تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان سوخت و مواد فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 امروز در این محورها ممنوع است.

ب: تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه مورخ 22 و 25 خرداد ماه در محورهای مشخص شده ممنوع است.

6: محور سلفچگان – کوم (باند به سمت کوم)

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان سوخت و مواد فاسدشدنی از ساعت 15 تا 24 روز یکشنبه 15 خرداد ماه در محور بالا ممنوع و مسیر جایگزین بزرگراه ساوه – تهران است.

  واکنش بانوان فدراسیون شنا به دروغ ترانه علیدوستی

7: محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس:

ج: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 امروز مورخ 20 خرداد ماه در محور فوقانی ممنوع است.

ب: تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه مورخ 22 و 25 خرداد ماه در محور فوقانی ممنوع است.

تبصره: اجرای محدودیت های فوق منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت جاده ها با هماهنگی اعمال محدودیت ها ناقص تلقی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید