جزئیات مزایده 1062 خودرو در سازمان مالکیت

9630 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، صاحب خجتی معاون و سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در خصوص جزئیات مزایده ۱۰۶۲ خودرو در سازمان اموال تملیکی گفت: اولین اطلاعیه از سوی وزیر اعلام شد. معاونت امور اقتصادی و دارایی خوزستان که باید از طریق بورس انجام می شد. اما با اقدام بعدی متوجه شدیم که از طریق بورس عملی نیست و مجبور شدیم این 1062 خودرو را از طریق مزایده بفروشیم و اطلاع رسانی های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

وی افزود: با نزدیک شدن به روز حراج، موضوع امضای الکترونیکی باید مورد توجه قرار گیرد چرا که شرکت کنندگان در این مزایده باید ثبت نام و گواهی امضای الکترونیکی (توکن) را دریافت کنند و برای این امر نیز ضروری است. به دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور مراجعه کنید و این گواهی امضای الکترونیکی را دریافت کنید تا در این مزایده شرکت کنند.

معاون دفتری و سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش دارایی خاطرنشان کرد: این مزایده را از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه هفتم مهرماه آغاز می کنیم و تا ساعت 24 روز 12 مهر ادامه دارد تا متقاضیان لیست خودروها و شرایط آنها را بررسی کنند. برای مشاهده خودروهای اعلام شده برای حراج الکترونیکی به سایت حراج الکترونیکی به آدرس https://eauc.setadiran.ir/eauc/welcome.action?gateway=setad مراجعه کرده و شرایط و خودروها را استعلام نمایید.

خجتی بیان کرد: خریداران تا ساعت 24 روز سه شنبه 12 مهرماه فرصت دارند پیشنهادات خود را در این سامانه ثبت کنند و برای انجام این کار و شرکت در مزایده باید کد ملی فردی و کد اقتصادی اشخاص حقوقی را به همراه حساب کاربری ارائه کنند. عدد قابل استفاده استفاده از طریق اینترنت و مشاهده خودروها الزامی است، اعلام کرده ایم استان ها همکاری خواهند کرد تا مراقبین پوست همه روزه از ساعت 08:00 الی 16:00 از خودروها بازدید کنند.

  افزایش شدید قبوض گاز برای آلمانی ها

وی افزود: پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیکی روز شنبه 25 مهرماه در سازمان جمع آوری و فروش املاک رمزگشایی و در همان روز برندگان مزایده اعلام می شوند.

سخنگوی سازمان تملک املاک تصریح کرد: متقاضیان انصراف می توانند نهایتاً تا ساعت 14 روز چهارشنبه سیزدهم مهرماه انصراف خود را اعلام کنند زیرا متقاضیان باید در هنگام ثبت نام 15 درصد ارزش برآوردی را به عنوان ودیعه واریز کنند. اگر آنها برنده شوند و سپس عقب نشینی کنند، آن مبلغ به نفع دولت ضبط می شود، اما اگر تا آن تاریخ یعنی. چهارشنبه 13 مهر ساعت 14 برای آنها مشکلی وجود ندارد و می توانند مبلغ واریز شده را پس بگیرند.

وی تاکید کرد: علاقه مندان به شرکت در این حراج باید این ژتون را دریافت کنند تا مراحل ثبت نام را طی کنند و در این حراج فوق العاده شرکت کنند.

شادا خجتی در گفتگو با شادا خجتی خاطرنشان کرد: این حراج یک حراج الکترونیکی فوق العاده به شماره 565 می باشد.

سخنگوی سازمان اموال تملیکی تصریح کرد: این مزایده فرصت خوبی است و این اقدام به شرایط بازار کمک می کند و خودروهای شرکت کننده در این مزایده شامل 62 خودرو از خانواده لکسوس، 40 خودرو از خانواده پورشه ماکان، 182 خودرو از خانواده کیا است. .سوراتو، سورنتو، اپتیما و غیره)، 152 خودرو از خانواده BMW (830، 530، x4، و غیره)، 8 خودرو از بنز (مرسدس و e200)، 459 خودرو از خانواده هیوندای (توسان، سانتافه، سوناتا، هیبریدی و…)، 154 خودرو از خانواده تویوتا (رافور، کمری، کمری هیبرید و …)، یک دستگاه خودروی ولوو و 3 دستگاه پورشه باکستر، مجموعاً 1062 دستگاه.

  وزیر اقتصاد؛ وقتی بمیری وضعیت مالیت بهتر میشه!

خجتی تاکید کرد: استان های محل برگزاری این مزایده فوق العاده شماره ۵۶۵ شامل استان های هرمزگان (بندرلنگ)، بوشهر، تهران، گیلان، خوزستان، فارس و مازندران است.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید