جشن پیروزی رسانه های اصلاح طلب و کانال های اصولگرا با برکناری عبدالملکی

به گزارش تحریریه، جشن پیروزی رسانه های اصلاح طلب و نهادها و کانال های تلگرامی اصولگرا با برکناری حجت الله عبدالملکی توجه افکار عمومی را به خود جلب کرد. شبکه های نیمه محرمانه آبان نیوز و سرایر با کلیدواژه «وزارت در دورهمی» اخبار زیادی را علیه عبدالمالکی منتشر کردند و حتی برخلاف تمام اصول اخلاقی به مسائل زندگی شخصی وزیر سابق پرداختند.

عجیب است که این رسانه ها که فضا را از نقد صادقانه و فنی جدا کرده و مشکلات شخصی را با کلیدواژه های سیاسی و مخرب رنگ آمیزی می کردند، مورد توجه قرار نگرفتند و معامله را به بعد از آزادی وزیر جوان موکول کردند که عملاً اثر بازدارنده ای ندارد!

تنها اقدام مهم و موثر دولت سیزدهم برای جبران درآمدهای مردم و اصلاح سیاست های غلط کلان اقتصادی که در هشت سال گذشته باعث از بین رفتن تقاضای کل شده است، با افزایش 57 درصدی دستمزد کارگران توسط عبدالملکی انجام شد. و عجيب است كه برخي نهادهاي امنيتي كه كاركرد متغيرهاي اقتصادي را نمي فهمند ولي براي اقتصاد تجويز مي كنند، اين مشكل را عامل تورم مي دانند و با وزير سابق كار مخالفت مي كنند.

اگرچه واضح است که چنین تحلیلی اشتباه و بدون مبنای علمی است و در 8 سال اخیر که دستمزد کارگران سرکوب شده است، رکورد 70 سال تورم شکسته شده و در واقع هیچ نظریه اقتصادی چنین ادعایی را مطرح نمی کند.

دستمزد کارگران از 500 دلار در سال 1990 به 150 دلار در سال 1400 کاهش یافت و دستمزد کارگران از 1500 دلار در سال 1990 به 300 دلار در سال 1400 رسید، اما تورم کوتاه شد و برای اولین بار تورم تولیدکننده به 100 درصد رسید و تورم نقطه ای مصرف کنندگان رسید. 67 درصد

  شهادت 24 جوان برای دفاع از پرچم ایران / راه شهدا همچنان ادامه دارد

دلیل تورم بالا و پایان اقتصاد ایران به عملکرد مخرب بانک ها برمی گردد که روزانه 4000 میلیارد تن پول با کیفیت بسیار بی کیفیت تولید می کنند و نهادهای تصمیم گیری در کشور هنوز نسبت به این موضوع حساس نشده اند. عملکرد مخرب بانک ها

13690 خبر اولیه

13691 خبر اولیه

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید