جنایات سعودی ها و صهیونیست ها مشابه است

دبیر شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به اینکه ائتلاف متجاوز سعودی نتوانست فعالیت نهادهای دولتی در صنعا را مختل کند، سعودی ها را «جنایت علیه یمن مشابه جنایات صهیونیست ها علیه فلسطین» خواند.

به گزارش رجانیوس، دبیر شورای عالی سیاسی یمن، ائتلاف متجاوز سعودی و جامعه جهانی را عامل تشدید تنش ها با هدف بقیه زیرساخت های نهادهای رسمی دولتی در صنعا دانست.

یاسر الحوری در مصاحبه با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: ائتلاف متجاوزان سعودی نتوانسته است به هدف خود مبنی بر اخلال در عملکرد نهادهای دولتی در صنعا دست یابد و اتهامات ائتلاف مبنی بر اخلال در عملکرد نهادهای دولتی رد می شود. اضافه.

این مقام ارشد یمنی گفت: وزارتخانه ها، نهادها و نهادهای دولتی به روی همه فرزندان مردم یمن باز هستند و برای خدمت به هموطنان خود و تسهیل امور روزمره آنها تلاش می کنند و شهروندان یمنی هر روز برای انجام وظایف خود به آنها مراجعه می کنند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: اقدامات وحشیانه ائتلاف متجاوز سعودی علیه مردم یمن مشابه عملیات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین اما شدیدتر است.

اظهارات این مقام یمنی در حالی بیان شد که جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی بامداد دوشنبه به ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در شمال صنعا حمله کردند. این حملات ساختمان وزارت را ویران کرد و به ساختمان های مجاور آسیب جدی وارد کرد. جنگنده های ائتلاف سعودی-اماراتی نیز به مناطقی در جنوب پایتخت یمن حمله کردند.

  روزنامه حامی روحانی: پیش نویس فعلی مذاکرات نسبت به اسفند بهتر شده است/ نباید به آژانس اعتماد کرد

دیدگاهتان را بنویسید