جنایت تروریستی جمعه سیاه زاهدان بی پاسخ نمی ماند/ انتقام خون پاک شهدای مظلوم زاهدانی را از دشمنان خواهیم گرفت.

گروه سیاسی رجانیوز: سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای شهادت پاسداران و بسیجیان حوزه امنیت در دفاع از امنیت و آرامش مردم زاهدان را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

از مؤمنان کسانی هستند که خود را وقف خدا نمی کنند و در میان آنها کسانی هستند که محبت او را قضاوت نمی کنند و در میان آنها منتظران و تغییر دهندگان هستند، تبادیل 23 الف.

شهادت هنر خلق خداست و بندگان مخلص و وارسته همیشه و در هر شرایطی آرزوی شهادت را دارند.

خوشا به حال کسانی که در راه جهاد در راه خدا به دیدار خدای خود و مقابله با دشمنان دین خدا شتافتند.

بار دیگر دست جنایتکار دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی از دست اشرار و یاغیان و خون پاک یکی دیگر از سربازان وطن (شهید سید حمیدرضا هاشمی معروف به سیدعلی موسوی) بیرون آمد. گروهی از همرزمان شهیدش در حالی که برای حفظ امنیت تلاش می کرد و آرامش مردم بر زمین می خورد.

بی شک ملت شکنجه دیده ایران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حمله به امنیت و جان مردم و سربازان کشور و دشمنان خبیث ملت سربلند ایران و نظام اسلامی را بی پاسخ نخواهند گذاشت. انقلاب به ویژه گروه های خشن و تجزیه طلب و حامیان آنها باید آنها را از کودکی بشناسند. ایران اسلامی لحظه ای از پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن غفلت نکرده و با چشمانی گشاد و هوشیاری تمام توطئه ها و شورش های کور آنان را نظاره کرده است. به یاری خداوند ضربات مهلکی از پاسداران گمنام امام زمان (عج) خواهند خورد.

  محاکمه متهمان «متروپل» پس از 68 روز

سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن عرض سلام و تسلیت شهادت پاسدار رشید اسلام، شهید سرلشکر سید حمیدرضا هاشمی و همرزمان شهیدش حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) عالی) ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی و خاندان معظم له و عزتشان اعلام می دارد؛ بی شک فرزندان ملت سرافراز ایران اسلامی انتقام خون پاک شهدای مظلوم زاهدان را در جمعه سیاه از دشمنان خواهند گرفت و حملات ناجوانمردانه مخالفان مسلح، اشرار و یاغیان را بی پاسخ نخواهد گذاشت و به فضل الهی خداوند، کورکورانه و بدخواهانه دشمنان را از بین خواهند برد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید