جنجال جدید در پرونده «مهسا امینی».

گروه سیاسی رجانیوز: در جدیدترین حاشیه ها و جنجال های پرونده مهسا امینی، وکیل خانواده مدعی شد که ماموران پلیس مجهز به دوربین های بدنه هستند. موضوعی که قبلا توسط پلیس رد شده بود.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، پرونده مهسا امینی دختر 22 ساله سکزی که در مقر پلیس امنیت دچار سانحه شد و سپس در بیمارستان جان خود را از دست داد، هر روز ابعاد جدیدی به خود می گیرد.

خانواده متوفی در همان روزهای اول اعلام کردند که مهسا مریض نبوده و در طول سالیان عمرش فقط برای بیماری های پیش پا افتاده ای مانند سرماخوردگی به پزشک مراجعه کرده است. موضوعی که با نظر کارشناس و پرونده پزشکی مربوطه مغایرت داشت چرا که در پرونده پزشکی مهسا امینی مشخص شد که در کودکی در بیمارستان میلاد تهران بستری شده و به دلیل تومور مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفته و سپس 17 بار سال 95 تاکنون به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرده است، موضوعی که خانواده مهسا امینی از آن جناح هستند.

حال در تازه ترین اظهارات این خانواده، امینی وکیل خانواده مهسا در گفت و گو با یکی از روزنامه ها گفت: بر اساس شواهد محکم متوجه شدیم ماموران گشت ارشاد که از ابتدا مهسا را ​​دستگیر کرده بودند دوربین هایی روی لباس هایشان نصب کرده بودند. آنها را بنابراین خاله ای که همراه مهسا بود و به پلیس التماس می کرد که مهسا را ​​دستگیر نکند، پلیس به او گفت که دوری کند تا تصویر او در دوربین پلیس منعکس نشود.

  پلیس فتا: پیامک جعلی ثنا همچنان قربانی می گیرد

مشکل دوربین های بدنه پلیس، خبرنگار فارس را بر آن داشت تا از ماموران پلیس درباره این مشکل جویا شود.

رهگیری فارس نشان می دهد همان طور که سردار رحیمی، رئیس پلیس کلانشهر پیش از این اعلام کرده بود، ماموران گشت امنیت اخلاقی در پرونده مهسا امینی مجهز به دوربین بدنه نبودند و شواهد موجود بر اساس دوربین های مداربسته امنیت اخلاقی فرماندهی انتظامی، اظهارات زنان سوار بر ون، گشت پلیس و اظهارات سایر افراد حاضر در کلاس.

به گزارش فارس، خانواده مرحوم امینی پیشتر مدعی شده بودند فرزندشان فقط برای سرماخوردگی به پزشک مراجعه کرده است! در حالی که مقامات پزشکی با اسناد و مدارک ثابت کرده بودند که او عمل شده است.

با این توصیف، مطلوب است وکیل خانواده امینی مدارک خود را به مراجع قضایی تحویل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید