جنگ، زندگی، آزادی! – بررسی سرمقاله رسانه ها

به گزارش تحریریه، وب سایت راشا تودی نوشت، یاروسلاو شاپوشنیکوف، شهردار شهر معدن زغال سنگ ورکوتا، مدعی شد که یک دهم مردانی که داوطلبانه برای درگیری با اوکراین به روسیه می روند، برای فرار از همسرانشان این کار را انجام می دهند. .

شاپوشنیکوف در یک میزگرد آنلاین (Open Vorkuta) اظهار داشت که حدود 10 درصد از داوطلبانی که به خط مقدم می روند به دلیل فرار از دست همسران خود و نشنیدن اعتراضات آنها این کار را انجام می دهند.

این مقام از زنان روسی خواست که از همسران خود حمایت قاطع داشته باشند و از آنها حمایت کنند.

جنگ، زندگی، آزادی!

با این حال، شاپوشنیکف مشخص نکرد که برآورد او از 10 درصد بر اساس چه چیزی است.

فیلم این میزگرد آنلاین توسط شهردار در شبکه های اجتماعی منتشر شد و بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت. شاپوشنیکف در میان موجی از تمسخرها از ادعای خود دفاع کرد.

گفت: من وطن پرست کشورم هستم. نمی توانم عینی بگویم [این اظهارنظر] چگونه از کنار به نظر می رسد. کلمات تفسیر می شوند. شما باید کلیپ را تماشا کنید، اما در کل من بر موضع خود ایستاده ام که “زن حامی مرد است و باید در هر شرایطی از او حمایت کند”.

اعضای نیروهای دفاع سرزمینی اوکراین، یک واحد نظامی داوطلب نیروهای مسلح، در یک پارک شهری در کیف آموزش می بینند.

در اوایل ماه جاری، روسیه بسیج نسبی را برای تقویت ارتش خود در درگیری با اوکراین که از اواخر فوریه آغاز شد، اعلام کرد. مسکو در حال حاضر به دنبال بسیج 300000 سرباز مرد با تمرکز بر کسانی است که قبلاً در ارتش خدمت کرده اند و تجربه رزمی قبلی دارند.

  نرخ تعدیل نیروی کار 38 درصد کاهش یافته است

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید