حجازی فر چهره برگزیده هنر انقلاب شد

اولین شب ویژه برنامه ارزیابی چهره های برگزیده سال هنر انقلاب با حضور اهالی سینما و تئاتر حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش رجانیوس به نقل از تسنیم، همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، اجتماعات صمیمی اهالی فرهنگ و هنر میزبان هنر خواهد بود. اولین شب این مراسم ویژه اهالی تئاتر و سینما شب گذشته برگزار شد.

در این مراسم چهره هایی چون محمد هزائی رئیس سازمان سینمایی، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری، محمدحسین مهدویان، هادی حجازسف افعمی همتی، نصرلا حضور داشتند. گدیری، حسین پارسای، محمدحسین لطیفی، امیرحسین شفیعی، مججل الدین معلمی، حبیب ایل بیگی، هادی مقدم دوست، محمد سرشار، سیاوش سرمدی، کورو جامایی سادایی، سادیاما سادی، لیلی زمامی

این مراسم با پذیرایی افطاری آغاز و پس از آن مراسم تقدیر از هنرمندان سینما و تئاتر برگزار شد. مأموریت بوذری اجرای این مراسم بود.

لیلی عاج اولین نمایشنامه نویسی بود که در سال 1400 به عنوان برجسته ترین چهره هنر انقلاب شناخته شد.این بانوی هنرمند با نوشتن نمایشنامه بابا آدم به این عنوان رسید.

در بخشی دیگر از این مراسم از سعید اسماعیلی بازیگر تئاتر به دلیل بازی در نمایش میدانی فصل شیدایی به عنوان برگزیده هفته هنر انقلاب تجلیل شد. نصرلا گادری نیز سومین چهره هنر انقلابی در سال 1400 است.

3 هنرمند در بخش تولید فیلم جایزه گرفتند. از محمد سرشار، سیاوش سرمدی و هادی حجازی فر به عنوان برگزیدگان هنر انقلاب در سال 1400 تجلیل شد.

سیاوش سرمدی کارگردانی مستندهای «سوریه مورد بحران است» و فیلم «منصور» که در سال 1400 ساخته شد را بر عهده داشت و همچنین از هادی حجازی فر برای ساخت فیلم «مقام مهدی» و حضور در این فیلم تجلیل شد.

  افشای نماینده؛ خودروسازان تحویل خودرو را متوقف کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید