حداقل حقوق سربازان 1.255 میلیون تن است

رئیس سازمان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از افزایش حقوق کارکنان از اسفند ماه سال 93 خبر داد.

به گزارش رجانی سردار، تقی مهری گفت: با تلاش کارکنان کشوری و نیروهای مسلح، حقوق مشمولان با اولویت سربازان در حال خدمت در مناطق عملیاتی و کمتر توسعه یافته از اسفند 92 افزایش یافته است.

وی گفت: بر این اساس میانگین حقوق سربازان از یک میلیون و پانصد هزار تن در بهمن ماه 1400 به یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تن در اسفند 1400 افزایش یافته است.

سردار مهری گفت: در حال حاضر حداقل دستمزد سربازان مشمول خدمت در مناطق عادی یک میلیون و دویست و نود و پنج هزار تن و حداکثر حقوق آنها در مناطق عملیاتی چهار میلیون و پانصد هزار تن است.

این افسر نیروی انتظامی گفت: امیدواریم با تصویب نهایی حقوق و دستمزد استخدامی ها در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن از سوی دولت، انشالله در سال 1401 شاهد افزایش حدود سه میلیونی میانگین حقوق استخدامی ها باشیم. و سیصد هزار تومان.»

رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان های سروش به نشانی khabaresabazi @ مراجعه کنند. در مورد آخرین اخبار مرتبط

  سیاست های پولی و تجاری کشور هماهنگ است

دیدگاهتان را بنویسید