حذف قطعی دو بازیکن خارجی از لیست پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده حضور دو بازیکن خارجی فعلی در تیمش را امضا خواهد کرد.

به گزارش رجانیوس به نقل از مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم دارد منوچهر صفروف و حدت حنان اف را از استقلال تاجیکستان در فصل جاری لیگ برتر جذب کند.

حنانوف بر خلاف صفروف حتی موفق شد وارد ترکیب اصلی شود اما صفروف که با مصدومیت وارد پرسپولیس شده بود روی نیمکت ماند تا پرسپولیس تصمیم گرفت در پایان فصل بدون پرداخت هزینه اضافی قراردادش را فسخ کند.

هنانوف در صورت قطعی شدن گل محمدی در پایان فصل در ترکیب باقی خواهد ماند. او که تردید زیادی در عملکرد فنی خود داشت، احتمالا تا پایان فصل نیمکت نشین خواهد بود تا کادر فنی با نظارت بر آمادگی او، درباره او تصمیم گیری کند.

همچنین مشکل گلزنی در خط حمله پرسپولیس سرمربی سرخپوشان را به فکر جذب یک خارجی در نقل و انتقالات زمستانی انداخت تا این بار شیرزد تمیرف از ازبکستان را برای حضور در خط حمله جذب کند.

مهاجم پرتلاش ازبکستانی اگرچه زمان کافی برای گلزنی داشت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و در لیست نهایی مازاد پرسپولیس برای فصل آینده قرار خواهد گرفت. باشگاه پرسپولیس تصمیمی برای تمدید قرارداد این بازیکن ندارد و قصد دارد با گل محمدی بر جذب بازیکن خارجی بهتر تمرکز کند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید