حزب الله لبنان چهلمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد

به گزارش رجانیوس، به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل حزب الله، واحد روابط عمومی و رسانه این جنبش با برگزاری نشستی از برنامه های یادبودی با عنوان «بهار چهلمین» خبر داد.

در این برنامه «محمد وسام وزیر فرهنگ»، «ابراهیم الموسوی» و «امین سری» دو نماینده پارلمان لبنان و «حضر طالب» مشاور سابق رئیس جمهور «حسن فلها» نماینده وزیر اطلاعات و رسانه و عبدالهادی محفوظ، رئیس شورای رسانه ملی و تعداد زیادی از رسانه ها و شخصیت های برجسته سیاسی، فرهنگی و رسانه ای جهان عرب.

محمد عفیف، مدیر روابط عمومی حزب الله لبنان در سخنانی درباره راه اندازی برنامه ها و فعالیت های فرهنگی به مناسبت این مناسبت گفت: و خبرگزاری هایی مانند المنار. ال. پایگاه العهد انجام و پخش می شود.

در این برنامه هم شعار و هم لوگوی طراحی شده به همین مناسبت ارائه شد.

بر اساس این اطلاعیه، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم اختتامیه که مصادف با شانزدهمین سالگرد پایان جنگ 33 روزه (2006) و پنجمین سالگرد آزادی دوم است، سخنرانی خواهد کرد. جنگ . .

عفیف در این برنامه از تمامی رسانه های حاضر در جلسه دعوت به همکاری کرد و تمام تلاش خود را برای پوشش برنامه های باشکوه به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس حزب الله لبنان به کار گرفت.

  رئیس جمهور در نشست بریکس پلاس سخنرانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید