حضور 1200 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی نفت ایران

بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت که از 23 تا 26 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود، بیش از 1200 شرکت حضور دارند.

به گزارش رجانیوس، نمایشگاه بین المللی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، مهم ترین و بزرگترین رویداد نمایشگاهی ایران، هر ساله به عنوان محل تجمع فعالان صنعت، شرکت های ایرانی و تولیدکنندگان داخلی و حضور حداکثری برگزار می شود. این را تایید می کند. سوال این است.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت جلوه‌ای از امکانات و آیینه‌ای از سیاست‌های وزارت نفت در حوزه اقتصاد و فناوری‌های انرژی است. بیست و ششمین دوره این رویداد در حالی که جهان دچار شوک ها و تنش های مختلف در حوزه انرژی است، بیش از پیش به این رویداد مهم توجه دارد.

نگاهی اجمالی به سیاست های صنعت نفت جمهوری اسلامی موید این واقعیت است که اکثر اهداف خودکفایی، توانمندسازی و نوسازی شرکت های خصوصی و دانش بنیان محقق شده است.

این دستاوردها با مشارکت همه جانبه سازندگان تجهیزات، صادرکنندگان، پیمانکاران، سرمایه گذاران، شرکت های طراحی و مهندسی، مراکز تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان به دست آمده است.

با توجه به فشار دشمن و لغو تحریم ها، افزایش چشمگیر صادرات نفت از ایران، رونق فعالیت های تولید داخلی و افزایش مشارکت شرکت های دانش بنیان و فناوری در پروژه های نفتی و همچنین تاکید مقام معظم رهبری بر نیازهای تولید بر اساس دانش، دوره 20 و ششمین نمایشگاه صنعت نفت اهمیتی دوچندان دارد.

بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت که از 23 تا 26 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می شود، بیش از 1200 شرکت حضور دارند و حدود 40 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی به محل نمایشگاه اختصاص داده شده است. شرکت ها

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

مجید بویارزاده مدیر بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت در این خصوص گفت: در این مدت با توجه به شعار سال، شرکت های دانش بنیان و فناورانه حضور پررنگی در نمایشگاه دارند و تفاهم نامه ها و تفاهم نامه هایی منعقد خواهد شد. آن جهت.”

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران گفت: در چهار روز برگزاری نمایشگاه صنعت نفت، چندین نشست تخصصی با حضور مدیران ارشد صنعت نفت و مدیران شرکت‌های توانمند بخش خصوصی برگزار می‌شود. دست، در پروژه‌ها و همچنین نیاز روزافزون به استفاده از توان شرکت‌های فنی و دانش‌بنیان برای حل مشکلات و افزایش بهره‌وری، منجر به برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه، آخرین تحولات و پیشنهادات شرکت‌های توانمند بخش خصوصی برای کمک به این صنعت شد. ارائه و ارائه شود.

وی افزود: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه هر ساله با حضور میهمانان برتر کشور، نمایندگان مجلس و مدیران ارشد صنعتی روز جمعه 23 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت برگزار می شود.

مدیر بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت ادامه داد: با تاکید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت های دانش بنیان و فناور حضور پررنگی در این نمایشگاه دارند و امیدواریم این چهار نشست روز هدف افزایش بیشتر بهره وری و توسعه صنعت نفت است.

بر اساس این گزارش، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی» از 23 تا 26 اردیبهشت ماه از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود. تهران.

  نسخه تحریف شده وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برای ایران

دیدگاهتان را بنویسید