حضور 4 میلیون زائر در اربعین پیش بینی می شود

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور با اشاره به برنامه های ستاد الحرمین گفت: تعمیر و توسعه حرم سلمان فارسی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، محمد جلال مآب یکشنبه شب در دیدار حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه اقدامات زیادی در راستای احیای این بنا انجام شده است، گفت: بقاع متبرکه در کربلا

وی با اشاره به بهره برداری از دو بلوک بارگاه حضرت زهرا(س) در نجف اشرف، افزود: همچنین ساخت بارگاه امام حسن(ع) از سال گذشته آغاز شد.

رئیس ستاد توسعه و احیای عتبات عالیات کشور با اشاره به برنامه ها و اولویت های ستاد احیای عتبات عالیات گفت:

مآب با بیان اینکه سال گذشته بخشی از مرمت و تذهیب رواق نجف انجام شد، گفت: مردم ایران با ارادت قلبی خود به ائمه اطهار(ع) و با همین عشق و علاقه در بازسازی عتبات عالیات مشارکت دارند.

وی با اشاره به مشارکت قوی مردم، مدیران و مسئولان استان سمنان در امر مرمت عتبات عالیات گفت: مشارکت در بازسازی عتبات به دلیل ارادت قلبی مردم به ائمه اطهار(ع) است.

رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور با بیان اینکه همایش بزرگ اربعین در ۲ سال گذشته به دلیل ولیعهدی برگزار نشده است، افزود: پیش بینی می شود امسال همایش بزرگ اربعین با ۴ میلیون نفر برگزار شود. عاشقان اباعبدالله الحسین».

مآب با اشاره به برنامه های ستاد عتبات عالیات گفت: مرمت و توسعه معبد سلمان فارسی در دستور کار قرار دارد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

به گزارش تسنیم، رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور همچنین از کارگاه ساخت درب های حرم امامین عسکریین سامرا در استان سمنان بازدید و با اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت و گو کرد. در استان سمنان

دیدگاهتان را بنویسید