حقایقی در مورد مدارس تیزهوشان که باید بدانید

حقایقی درباره مدارس تیزهوشان که باید بدانید - پذیرش در مدارس تیزهوشان


مدارس سمپاد یا تیزهوشان چیست؟

مدارس تیزهوشان دخترانه فرزانگان و پسرانه علامه حلی مدارسی هستند که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تاسیس شده اند. هدف این سازمان پرورش استعدادهای درخشان و شناسایی نخبگان است. از نظر سطح علمی مدارس تیزهوشان از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل دانش آموزان در این مدارس از ابتدا آموزش های بالایی می بینند و نیازی به ثبت نام در کلاس های خارج ندارند.


آیا مدارس تیزهوشان سختگیر هستند؟

آیا مدارس تیزهوشان سختگیر هستند؟  - پذیرش استعدادهای درخشان

یکی از سوالات متداول والدین این است که مدارس تیزهوشان چقدر سختگیر هستند و آیا این سخت گیری می تواند باعث آسیب روحی و جسمی دانش آموزان شود؟! در پاسخ به این سوال نمی توان برای همه دانش آموزان پاسخ قطعی داد! اگر دانش آموزی سطح علمی نسبتاً خوبی داشته باشد و همچنین سخت تلاش کند، می تواند بدون مشکل با برنامه مدرسه تیزهوشان پیش برود و نه تنها مشکلی نخواهد داشت، بلکه پیشرفت زیادی خواهد داشت.

از سوی دیگر، اگر دانش آموزی پس از مدتی تحصیل در مدارس تیزهوشان سطح متوسطی داشته باشد یا پشتکار و تلاش نداشته باشد، فشار زیادی را متحمل می شود و در نتیجه با افت شدید تحصیلی مواجه می شود که ممکن است باعث ایجاد روحی و روانی شود. صدمات جسمی.بدنی جبران ناپذیر برای او بیاورند.


تاثیر مدارس تیزهوشان بر نتایج کنکور!

طبق آمار منتشر شده از سوی سازمان سنسه، حدود 67 درصد از دانش آموزان برتر کنکور در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده اند. این آمار به وضوح نشان می دهد که یادگیری در مدارس تیزهوشان تأثیر مستقیمی بر عملکرد دانش آموزان دارد. این مشکل را می توان به دو عامل نسبت داد.

  کاهش نرخ بهره بانکی در روسیه ادامه دارد

اول اینکه همه دانش آموزان مدارس تیزهوشان از فیلتر قوی عبور کرده اند و می توان گفت که همگی دارای سطح علمی یکسانی هستند و اگر تفاوتی بین آنها وجود داشته باشد، تنها با کمی تلاش بیشتر به راحتی می توان آن را جبران کرد.

ثانیاً دانش آموزان مدارس تیزهوشان از ابتدا با معلمان خبره کار می کنند و مباحث کاملاً تستی و تشریحی به آنها آموزش داده می شود و تا زمانی که به پایه دوازدهم یا پیش دانشگاهی می رسند، در مباحث اصلی مهارت کامل دارند. تنها با مرور این درس ها و تمرکز بر درس های سال 12 می توانند عملکرد بسیار درخشانی در کنکور داشته باشند.


مزایای آموزش تیزهوشان چیست؟

مزایای آموزش تیزهوشان چیست؟  - پذیرش در مدارس استعدادهای درخشان

از مهمترین مزایای تحصیل در مدارس تیزهوشان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. داشتن مربیان و معلمان آگاه و دلسوز که با مهارت های کلامی و ارتباطی بالایی که دارند، در تمامی دروس از صفر تا صد با شما همکاری می کنند و شما را از رفتن به کنکور یا شرکت در کلاس باز می دارند. هیئت و آزمون ریاضی دهمفیزیک و سایر دروس غیر ضروری هستند.
  2. هزینه مدارس تیزهوشان بسیار مناسب تر از مدارس غیرانتفاعی است. به عنوان مثال هزینه مدارس استعدادهای درخشان برای سال دوازدهم که پرهزینه ترین مرحله محسوب می شود، حدود 15 میلیون است در حالی که هزینه این مقطع در مدارس غیرانتفاعی به طور متوسط ​​60 میلیون است. یعنی حدود 4 برابر!
  3. با توجه به فاز حساسی که دانش آموزان در آن قرار دارند، محیط آموزشی سالم و ایمن برای دانش آموزان فراهم شده است و والدین هیچ گونه نگرانی از این بابت نخواهند داشت.
  4. امکان بورسیه تحصیلی و ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا در اختیار مستعدان قرار دارد.
  5. وجود مشاوران و برنامه ریزی استاندارد برای دانش آموزان باعث می شود که روش و روش صحیح مطالعه هر درس را بیاموزند و بهترین عملکرد و عملکرد را داشته باشند.
  ناراحتی حزب اشراف از توزیع عادلانه یارانه های 400 هزار میلیارد تنی

آزمون استعدادیابی چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون تیزهوشان هر سال در پایان دبستان برگزار می شود. از مدرسه ششم تا هفتم و در پایان دوره متوسطه اول یعنی. از مدرسه نهم تا دهم بدین ترتیب دانش آموزان مقطع ابتدایی که قصد تحصیل در تازهوشان برای مقطع متوسطه اول را دارند باید در آزمون پایه ششم تا هفتم و دانش آموزانی که قصد ثبت نام و تحصیل در تازهوشان برای مقطع متوسطه دوم را دارند شرکت کنند. نهمین آزمون تیزهوشان من شرکت می کنم

چرا عبور از کلاس ششم به هفتم راحت تر است؟

یکی از نکات مهمی که دانستن آن به شما در قبولی در آزمون تیزهوشان کمک زیادی می کند این است که شانس شما برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بسیار بیشتر از قبولی تیزهوشان نهم به دهم است. دلیل این امر ظرفیت بیشتر دانش آموزان در مقطع متوسطه اول و همچنین تعداد کمتر داوطلبان در این مقطع می باشد. کلاس های مختلف با عنوان آمادگی برای آزمون تیزهوشان پایه ششم اعتقاد بر این است که با شرکت در این کلاس ها می توانید شانس قبولی خود را چند برابر کنید.


پذیرش تضمینی استعدادهای درخشان با موسسه Success!

شاید در جستجوی آموزشگاه استعدادیابی با شعارهای عجیبی مانند قبولی تضمینی، قبولی 100% و … برخورد کرده باشید! در انتخاب مؤسسه مستعد باید نهایت دقت را به خرج دهید و با شعارهای متقلبانه و تبلیغاتی گمراه نشوید. با تحقیق در مورد موسساتی که در زمینه افراد مستعد فعالیت می کنند به این نتیجه رسیدیم که موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت این موسسه که در خیابان پاسداران تهران واقع شده است، یکی از بهترین موسسات آموزش دروس تیزهوشان است.

  سفر ارزان به شهرهای توریستی ترکیه، امروز پرواز کنید

موسسه موفقیت با قبولی در حدود 85 درصد در سال های اخیر آمار بسیار خوبی داشته و به دلیل اساتید و اساتید بسیار خوبش دانشجویان زیادی را جذب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان می توانید به سایت رسمی موسسه موفقیت با نام مرکز آموزش به آدرس amoozeshcenter.com مراجعه و یا با شماره تلفن موسسه موفقیت تماس حاصل فرمایید. البته ظرفیت این کلاس ها بسیار محدود است و پیشنهاد می شود در اسرع وقت اقدام شود. (02122891840)

برچسب ها: تیزهوشان تیزهوشان ششم تیزهوشان نهم کلاس تیزهوشان

دیدگاهتان را بنویسید