حقیرها از انواع و اقسام راه ها برای رشد استفاده می کنند / نیاز به کمیته انضباطی جدی و بی رحم برای برخورد با زورگویان / روندهایی که پس از شکست انتقام خود را در زمین فوتبال ادامه دادند.

گروه سیاسی رجانیوز: امروز در جریان بازی پرسپولیس تهران و نساجی مازندران در اواسط نیمه دوم در جریان درگیری لفظی مهدی ترابی و احمد موسوی بازیکن پرسپولیس که به اخلاق و رفتار حرفه ای معروف است و هیچکس به یاد نمی آورد جریمه شد. او در این دیدار از بازی اخراج شد تا بازی بعدی تیمش را از دست بدهد.

من گزارش میدم رجانیوز; بدیهی است برای تحلیل این واقعه باید به ماه های قبل برگردید. جایی که براندازان خارجی و پیاده داخلی آنها سعی کردند در حملات برنامه ریزی شده خود دو بازیکن با اخلاق پرسپولیس یعنی مهدی ترابی و وحید امیری را هدف قرار داده و به اصطلاح آنها را به دلیل همراهی نکردن با جنبش شورشی خود مجازات کنند.

این روند تا آنجا پیش رفته است که بازیکنان تیم ملی متهم به خواندن سرود ملی شده اند و مانند زامبی ها به ارتشی از دیکتاتورهای ربات کوچک دستور داده اند تا به هدف خود یعنی نابودی تیم ملی برسند.

اکنون که شورش ها فروکش کرده است، یک بازیکن گستاخ سعی کرده با استفاده از فحاشی، بی احترامی، استفاده از نمادهای بی شرمانه و باورهای توهین آمیز در مورد شورشیان خارجی، نامی برای خود دست و پا کند.

بازیکنی که از قضا یکی از پرطرفدارترین تیم های اخراج شده بود و شاید به دلیل افت ورزش و افتادن در شرایطی که کم کم او را به پایان دوران فوتبالش رساند، دست به چنین اقداماتی زد تا ویزا بگیرد. “و “گرین کارت”!

ضمناً داور با تصمیم عجولانه خود و بی توجهی به صحبت ها و حرکات بازیکن تیم نساجی این پیشنهاد را تقویت کرد که مشکل فوق تصادفی نبوده و پروژه انتقامی از بازیکنان وطن پرست با اخلاقی چون مهدی ترابی است. چرا که حرکات علی صفایی داور این مسابقه در جریان اغتشاشات اخیر و قرار دادن استوری های هدفمند در صفحه شخصی وی موید ارتباط ضمنی وی با یاغیان و همچنین تقویت فرضیه مذکور است.

  فرصت بازپرداخت وام 100 میلیونی به سهامداران آسیب دیده

جالب اینجاست که این اقدامات نه تنها منجر به جریمه برای فرد خاطی نشد و او را از قضاوت در بازی های آینده محروم نکرد، بلکه کمیته انضباطی هزینه ای در حد اخطار و تذکر مواضع برای این افراد ایجاد نکرد. آنها را اشغال می کنند.

کمیته انضباطی در این خصوص که اعتقادات و حیثیت افراد مورد هدف قرار می گیرد و عدم رسیدگی به این امر موید آغاز روند خودفروشی برای برخی است، باید وارد عمل شود، با متخلفان برخورد کند و اجازه ندهد وجوه این کشور با ایران بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید