حمله ارتش اوکراین به قبرستان ها و اجساد روس ها

16849 خبر اولیه

به گزارش تحریریه به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که سرویس های ویژه اوکراین اقدامی تحریک آمیز گسترده در منطقه خارکف تدارک دیده اند که برای آن قبرهایی را در چندین گورستان باز کرده اند. اجساد نبش قبر شده تغییر شکل داده و به گودال های مخصوصی در حومه مناطق مسکونی انداخته شدند تا به عنوان مدرکی از «شکنجه» و «تیراندازی» روسیه ارائه شوند.

در این بیانیه آمده است: «نمایندگان اداره تحقیقات دولتی و سرویس امنیتی اوکراین قبرها را در گورستان‌های مناطق مسکونی «کازاچیا لوپان»، «ولیکی بورلوک»، «شیپوواتوئه» و «خاتنویه» در منطقه خارکف باز کردند. ساکنان محلی که از 24 فوریه تا 6 سپتامبر 2022 به مرگ طبیعی جان باختند در این مکان ها دفن می شوند و در آن زمان نیروهای روسی در این مناطق حضور داشتند.

اکنون نمایندگان سرویس‌های ویژه اوکراین و سازمان‌های مجری قانون در حال گرفتن عکس از اجساد کشته شدگان و تقلید از کار کارشناسان پزشکی قانونی در حضور شاهدان دروغین هستند.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: رژیم کیف با استفاده از روش‌های غیرانسانی به دنبال حفظ توجه افکار عمومی غربی و متقاعد کردن شرکای خارجی رژیم کیف به حمایت بیشتر با توجه به عدم موفقیت در میدان جنگ است. ” “”

روسیه از 24 فوریه عملیات نظامی ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین حفاظت از افرادی را که به مدت هشت سال توسط رژیم کیف مورد آزار و اذیت و قتل عام قرار گرفته اند، وظیفه خواند. به گفته رئیس جمهور، هدف نهایی این عملیات آزادسازی دونباس و ایجاد شرایط تضمین کننده امنیت روسیه است. در این زمینه، کشورهای غربی به پمپاژ تسلیحات نیروهای مسلح اوکراین ادامه می دهند و به طور فزاینده ای در مورد نیاز اوکراین به ادامه خصومت ها صحبت می کنند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید