حمله با سلاح سرد به 2 دانش آموز در حرم رضوی

گروه اجتماعی _ رجانیوز: گزارش ها حاکی از حمله مردی با سلاح سرد (چاقو) به دو طلبه حوزه علمیه در صحن پیامبر اعظم حرم رضوی است.

بر اساس گزارش ها رجانیوزگزارش ها حاکی از آن است که ساعتی پیش مردی با سلاح سرد (چاقو) به دو تن از طلاب حوزه علمیه در صحن پیامبر اعظم حرم رضوی حمله و او را مورد ضرب و شتم قرار داد.

فرماندار مشهد: موضوع در دست بررسی است

محسن داوری معاون استاندار و فرماندار مشهد در گفت وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: این موضوع در دست بررسی است و با مشخص شدن نتیجه، اطلاع رسانی می شود.

روابط عمومی آستان قدس رضوی نیز در این خصوص با صدور اطلاعیه ای گفت: همزمان با سومین روز از ماه مبارک رمضان ساعتی پیش دو تن از طلبه های حاضر در بارگاه پیامبر اکرم (ص) به فردی که هویت وی در زیر آمده است حمله کردند. بررسی با جراحات چاقو.دریافت شد.

با هوشیاری نمازگزاران و تلاش نیروهای انتظامی و حفاظت از حرم مطهر، ضارب بلافاصله دستگیر و به پلیس تحویل داده شد و مجروحان بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

آستان قدس رضوی ضمن محکومیت این حمله به حرم حضرت رضا (ع) و روحانیت محترم تا حصول نتیجه و شناسایی عوامل موضوع را پیگیری و به اطلاع مردم عزیز خواهند رساند.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید